Otogi: Myth of Demons

Otogi: Myth of Demons

7,7
26 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Śr. czas:
29 godzin
Premiery
Świat:
12.12.2002
Europa:
05.09.2003
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Bijatyka
Śr. czas:
29 godzin
Premiery
Świat:
12.12.2002
Europa:
05.09.2003

Otogi: Myth of Demons - opis gry

Otogi: Myth of Demons to wyprodukowany ekskluzywnie na Xboksa slasher autorstwa japońskiego studia From Software. Gra została wydana w 2003 roku przez Segę.

Głównym bohaterem Otogi: Myth of Demons jest wzorowany na żyjącym w XI wieku samuraju Minamoto no Yorimitsu Raikoh. Urodzony w podlegającym samemu cesarzowi klanie zabójców protagonista otrzymuje rozkaz zabicia własnego ojca. Nie mogąc zmusić się do tego czynu, Raikoh kradnie starożytny miecz Soul Shrine i ucieka do stolicy, Kyoto. W tym samym czasie padają bariery oddzielające świat ludzi od świata demonów. Istoty z innego wymiaru szturmują miasto prawie zabijając przybyłego do niego bohatera, który dzięki poświęceniu księżniczki nie zostaje pozbawiony żywota i przechodzi w stan pomiędzy życiem a śmiercią. W zamian za ocalenie musi jednak odkupić swoje grzechy zabójcy poprzez pozbycie się niszczycielskich sił ciemności i ostatecznie ocalenie Japonii.

 

W Otogi: Myth of Demons posługujemy się bronią białą, magią i mieszanką obu tych elementów. System walki został opracowany tak, by pozwalać na zabawę tak graczom niezbyt chętnym do przyswajania sobie niuansów mechaniki, jak i hardkorowcom, którzy znajdą w nim drugie, rozbudowane dno. Pomiędzy każdą z aż 29 misji istnieje możliwość zakupu nowego uzbrojenia i zaklęć wpływających na bojową efektywność Raikoha. Warto wspomnieć, iż From Software zadbało o w dużej mierze zniszczalne otoczenie, za którego demolkę gracz zostaje odpowiednio nagrodzony.

Wideo - Otogi: Myth of Demons

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper