Farming Simulator 17

Farming Simulator 17

6,6
14 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.5
XONE 8.2
NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Giants Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
25.10.2016
Europa:
25.10.2016
Polska:
25.10.2016
Producent:
Giants Software
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strategiczna,   Symulacja
Premiery
Świat:
25.10.2016
Europa:
25.10.2016
Polska:
25.10.2016

Recenzja redakcji

Recenzja: Farming Simulator 17 (PS4)
6.0
Recenzja: Farming Simulator 17 (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Farming Simulator 17 - opis gry

Farming Simulator 17 to gra strategiczna o zarządzaniu farmą wyprodukowana przez Giants Software i wydana przez Focus Home Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Założenia rozgrywki w Farming Simulator 17 nie uległy rzecz jasna zmianie względem wcześniejszych odsłon cyklu. Nasze zadanie polega tu na zarządzaniu gospodarstwem rolnym. Początki mamy oczywiście skromne (niewielki areał i kilka maszyn), ale wraz z postępami stopniowo zyskujemy coraz większe możliwości. Schemat jest następujący: uprawiamy pola (np. przejeżdżając po nich odpowiednią maszyną), siejemy na nich rośliny (twórcy oddali do naszej dyspozycji oczywiście różne rodzaje roślin uprawnych), czekamy na plony (po drodze starając się dbać o uprawy), a gdy te się pojawią sprzedajemy lub ewentualnie gromadzimy je w oczekiwaniu na lepszą koniunkturę (bo ta może się zmieniać). Za zarobione pieniądze rozbudowujemy nasze włości, choć wspomnieć warto, iż na początku mamy do spłacenia zaciągniętą pożyczkę. Czynności możemy wykonywać sami lub zlecać je pracownikom kierowanym przez sztuczną inteligencję. Wykonując je upływa nam czas, co ma bardzo istotne znaczenie dla rozgrywki (czas można też jednak spowalniać, co przydaje się w niektórych sytuacjach).

Edycja na 2017 rok wprowadza rzecz jasna tu i ówdzie pewne zmiany. Są to dla przykładu nowe rośliny do uprawiania czy możliwość hodowli świń. Zmianom uległ także system ‘misji’ (przyjmowanych po sprawdzeniu tablicy ogłoszeń), które zaimplementowano w Farming Simulator 2015. Podczas rozgrywki możemy przyjmować zlecenia od innych farmerów (korzystamy wówczas z ich sprzętu), dzięki czemu zarabiamy dodatkowe pieniądze i rozwijamy relacje. Większa sympatia sąsiadów sprawia bowiem, że potem możemy odkupić ich ziemię po lepszych cenach. Warto też w tym kontekście dodać, że istnieje (nowa) opcja wypożyczania maszyn rolniczych (są to licencjonowane modele).

Wideo - Farming Simulator 17

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper