Bee Simulator

Bee Simulator

6,5
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE 6.0
NS -
PC 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
VARSAV Game Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna,   Symulacja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2019
Europa:
14.11.2019
Polska:
14.11.2019
Producent:
VARSAV Game Studios
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Zręcznościowa,   Inna,   Symulacja
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
14.11.2019
Europa:
14.11.2019
Polska:
14.11.2019

Bee Simulator - opis gry

Bee Simulator to polska gra przygodowa utrzymana w konwencji symulatora. Za produkcję odpowiada Varsav Game Studios, zaś rolę wydawcy pełnił Bigben Interactive. Tytuł trafił w 2019 roku na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

Gra nie posiada fabuły. Pozwala nam się ona wcielić w dopiero co narodzoną pszczołę, która bez żadnej specjalnej celebry rychło rusza do pracy. 

Podczas rozgrywki wykonujemy czynności na pozór typowe dla pszczół. Przede wszystkim gromadzimy pyłek kwiatowy, przy czym tutaj przybiera to formę przelatywania przez złote pierścienie porozmieszczane na planszy. Jeśli uzbieramy go wystarczająco dużo, wówczas musimy udać się do ula, gdzie zostawiamy to, co zgromadziliśmy, a za wykonaną pracę otrzymamy punkty pozwalająca nabywać modele do archiwum. 

Zmagania urozmaicają minigry. Po pierwsze, są to walki z osami, szerszeniami i innymi pszczołami. Mechanika tych starć przypomina gry rytmiczne. Żeby zaatakować lub zablokować nadchodzący cios, musimy wcisnąć stosowny przycisk w odpowiednim momencie. O stanie zdrowia naszej postaci i przeciwnika informują serduszka. Druga minigierka to tańczenie, w której rzecz sprowadza się do powtarzania ruchów innych pszczół, a trzecia -- i ostatnia -- to wyścigi, w trakcie których należy przelatywać przez pierścienie rozmieszczone na trasie. Jeśli się do tego nie dostosujemy, zostaniemy cofnięci. 

Podczas singlowej ‘kampanii’ odwiedzamy różne miejscówki: parki, okolice jeziora, małe zoo, wesołe miasteczko itd. Całość da się ukończyć w mniej więcej trzy godziny. Do tego dochodzi też tryb wieloosobowy (kooperacja) dla maksymalnie czterech osób, który można ogrywać na podzielonym ekranie. Co warto zaznaczyć, w multiplayerze czekają nas trzy zupełnie nowe lokacje. 

Wideo - Bee Simulator

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper