Farm Manager 2018

Farm Manager 2018

9,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cleversan Software
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
06.04.2018
Europa:
06.04.2018
Polska:
06.04.2018
Producent:
Cleversan Software
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Symulator życia
Premiery
Świat:
06.04.2018
Europa:
06.04.2018
Polska:
06.04.2018

Farm Manager 2018 - opis gry

Farm Manager 2018 to gra strategiczna przygotowana przez łódzkie studio Cleversan Software. Tytuł pozwala zarządzać własnym gospodarstwem rolnym oraz jego pracownikami. Gra trafiła na polski rynek dzięki wydawnictwu Cenega.

Farm Manager 2018 to kolejna gra traktująca o zarządzaniu gospodarstwem rolnym/farmą. Produkcja łódzkiego studia Cleversan Software pewne akcenty rozkłada jednak inaczej niż konkurencja. Tutaj mianowicie mamy do czynienia z rozgrywką, która bardziej przywodzi na myśl klasyczne strategie ekonomiczne. Przede wszystkim pracy na farmie nie wykonujemy sami, bo mamy od tego pracowników. Nasze zadanie sprowadza się więc w głównej mierze do wydawania poleceń podwładnym.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji ponad dwadzieścia roślin uprawnych (zboże, owoce, warzywa), blisko dziesięć zwierząt hodowlanych i około czterdziestu maszyn. Jak zwykle bywa w grach tego typu, zmagania rozpoczynamy skromnie, lecz wraz z postępami możemy rozbudowywać nasze włości. Ważne jest właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi. Pracownicy mają bowiem różne umiejętności i predyspozycje, o których należy pamiętać przy wyznaczaniu zadań. Zdolności te da się z czasem rozwijać, choć drzewka umiejętności nie są szczególnie rozbudowane.

Do wyboru mamy trzy warianty rozgrywki. Pierwszy (i najważniejszy) to kampania, w której wchodzimy w buty początkującego rolnika świeżo po przejęciu gospodarki. Drugi to tryb swobodny, gdzie możemy zająć się gospodarowaniem bez ograniczeń, a trzeci to specjalne wyzwania/scenariusze zaprojektowane z myślą o najbardziej doświadczonych graczach. Jest ich wszystkich piętnaście.

Wideo - Farm Manager 2018

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper