Pig Eat Ball

Pig Eat Ball

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Mommy’s Best Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
27.09.2018
Producent:
Mommy’s Best Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.09.2018
Europa:
27.09.2018

Pig Eat Ball - opis gry

Pig Eat Ball to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Mommy’s Best Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

W produkcji Mommy’s Best Games przejmujemy kontrolę nad księżniczką Bow, która ma zostać wydana za mąż przez kosmicznego króla Cake’a. Organizuje więc on w tym celu wielki turniej, którego zwycięzca dostąpi tego zaszczytu. Księżniczce jednak nie w smak te plany, dlatego postanawia się zakamuflować i sama wziąć udział w zawodach.

Rozgrywka opiera się na dość oryginalnych założeniach. Zmagania obserwujemy z góry, a naszym zadaniem jest połknąć wszystkie piłki znajdujące się na planszy (czyni to wchłaniając je jak odkurzacz). Tyle jeśli chodzi o teorię. W rzeczywistości realizacja wytycznych nie jest taka prosta. Przede wszystkim nasza podopieczna przybiera na wadze wraz z każdą zjedzoną piłką, a to sprawia, że porusza się wolniej i nie może się przecisnąć przez niektóre przejścia. By sobie z tymi trudnościami poradzić, nasza podopieczna musi zwracać wchłonięte obiekty (wymiotować je), co pozwala jej wrócić do poprzedniego stanu. 

Na powyższym jednak nie koniec. Zwrócone piłki to tzw. “barfies”, wymiociny, których nie można połknąć z powrotem zbyt szybko w zbyt dużych ilościach, bo podrażni to żołądek bohaterki. Należy wówczas poczekać, aż “barfies” przemienią się z powrotem w “yummies”. Poza tym żołądek księżniczki są też w stanie podrażnić przeciwnicy i przeszkadzajki, których nie brakuje na planszach. W zmaganiach pomagają jej przebrania, które oferują nowe moce/dopałki.

Oprócz standardowego trybu dostępny są też m.in. time triale, multiplayer, edytor oraz sieciowe rankingi. 

Wideo - Pig Eat Ball

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper