Beep! Beep! Deliveries

Beep! Beep! Deliveries

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vovovo Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi,   Samochodówka
Premiery
Świat:
08.10.2019
Europa:
08.10.2019
Producent:
Vovovo Limited
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Wyścigi,   Samochodówka
Premiery
Świat:
08.10.2019
Europa:
08.10.2019

Beep! Beep! Deliveries - opis gry

Beep! Beep! Deliveries to gra zręcznościowa wyprodukowana przez Vovovo Limited, która pozwala nam wcielić się w kuriera dostarczającego przesyłki. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 4.

Produkcja Vovovo Limited pozwala nam się wcielić w Pooka, który każdego lata przybywa na wyspę Dawn, by odwiedzić wujka Buba, właściciela firmy transportowej. Pook postanawia mu więc pomóc, zatrudniając się u niego jako kurier dostarczający przesyłki. Co z tym idzie, takie same są też założenia samej rozgrywki.

Jako kurier musimy oczywiście dostarczać przesyłki w odpowiednim czasie, co nie musi być proste. Po ulicach nieustannie krążą najróżniejsze pojazdy, zaś drogi potrafią być kręte i zdradliwe. W tych zmaganiach pomocny może okazać się klakson, którym trąbimy na kierowców utrudniających nam działalność.

Podczas wykonywania obowiązków poznajemy mieszkańców wyspy Dawn i często są to barwne osobowości. Każdy z nich potrzebuje innego rodzaju przedmiotów. Dla przykładu Megan może potrzebować filmów (bo prowadzi kino), profesor McGuffin części, ponieważ zamierza skonstruować rakietę, zaś Papa Noodle składników potraw. Realizując zlecenia, pomagamy innym w ich codziennej działalności, a to z kolei przekłada się w dalszej perspektywie na rozwój wyspy (z czasem odblokowujemy także nowe lokacje).

Wraz z postępami zdobywamy serduszka, które pozwalają odblokować nowych klientów, a także zarabiamy pieniądze, dzięki czemu jesteśmy w stanie kupować nowe pojazdy. Lepsze pojazdy pozwalają nam dodatkowo rozkręcić biznes, gdyż umożliwiają zabranie większej ilości towaru za jednym zamachem. Warto jednak zaznaczyć, że im więcej przesyłek z sobą zabierzemy, tym łatwiej będzie go stracić przez nieuważną jazdę. 

Wideo - Beep! Beep! Deliveries

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper