Creature in the Well

Creature in the Well

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 7.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flight School Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
06.09.2019
Europa:
06.09.2019
Producent:
Flight School Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Premiery
Świat:
06.09.2019
Europa:
06.09.2019

Creature in the Well - opis gry

Creature in the Well to gra akcji z elementami pinballa wyprodukowana i wydana przez niezależne Flight School Studio. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Xbox One, Nintendo Switch i PlayStation 4.

Akcja rozgrywa w postapokaliptycznym świecie. Produkcja Flight School Studio pozwala nam przejąć kontrolę nad robotem o nazwie BOT-C - ostatnią funkcjonującą jednostka tego typu. Naszym zadaniem jest pomóc pewnej mieścinie, która nie przestaje zmagać się z burzami piaskowymi. W tym celu trafiamy do opuszczonego podziemnego obiektu, w którym musimy przywrócić zasilanie. Jest tylko jeden szkopuł: zamieszkuje go też tytułowa, gabarytowo wielka i kryjąca się w ciemnościach tajemnicza istota żywo zainteresowana naszymi zmaganiami. Nie zamierza się nim biernie przyglądać. Zastawia ona bowiem na BOT-C wiele pułapek i zagadek, a gdy przychodzi co do czego, rzuca robotowi kłody pod nogi w mniej wyszukany sposób.

Dalsza część tekstu pod wideo

Creature in the Well to dość oryginalna gra action-adventure, którą twórcy określają jako “pinbrawler”. Naszym zadaniem podczas rozgrywki jest pokonywanie kolejnych pokoi, co przypomina granie w pinballa. W pomieszczeniach rozstawione są obiekty przypominające bumpery, a my musimy w nie trafiać kulami energii. W ten sposób zdobywamy energię, a ta pozwala nam otwierać drzwi prowadzące dalej. Tyle jeśli chodzi o podstawy, ale na dalszych etapach przygody pojawia się szereg urozmaiceń, jak nowe pułapki czy zmiana zasad. Dla przykładu zdarzają się wyzwania, podczas których nie mamy ‘swojej’ kuli, tylko musimy wykorzystać pociski wystrzeliwane przez przeciwników.

Na przejście w grze czeka osiem ręcznie zaprojektowanych dungeonów, a każdy dungeon to inny motyw. W trakcie zmagań możemy też usprawniać zdolności robota. 

Wideo - Creature in the Well

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper