Picross: Lord of the Nazarick

Picross: Lord of the Nazarick

6,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Jupiter
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.07.2019
Europa:
25.07.2019
Polska:
25.07.2019
Producent:
Jupiter
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
25.07.2019
Europa:
25.07.2019
Polska:
25.07.2019

Picross: Lord of the Nazarick - opis gry

Picross: Lord of the Nazarick to gra logiczna wyprodukowana przez japońskie studio Jupiter. Tytuł ukazał się na konsoli Nintendo Switch. Jest on spin-offem serii Picross bazującym na motywach z serialu anime "Overlord".

Produkcja Jupiter stanowi połączenie serii Picross z popularnym anime pt. Overlord. Gra posiada tryb fabularny, opowiadający zupełnie nową (niekanoniczną) historię osadzoną w ramach uniwersum serii. Do wyboru mamy tu dziesięć postaci, których wspomnienia staramy się poznać. Każdy taki wątek to pewna liczba łamigłówek: dziewięć picrossowych, dziewięć zagadek a’la Mega Picross, trzy Colour Picross oraz jedna (najbardziej skomplikowana) typu Clip Picross. Wszystkich jest ich tu ponad pięćset.

Dalsza część tekstu pod wideo

Założenia rozgrywki nie uległy zasadniczej zmianie. Mamy tu do czynienia z zabawą będącą trochę połączeniem cech Sapera i Sudoku. Na ekranie widać planszę, na której znajduje się mniejsza lub większa (w zależności od stopnia trudności łamigłówki) liczba rzędów i kolumn złożonych z niewielkich kwadratowych pól. Przy owych rzędach i kolumnach widnieją również cyfry, które stanowią informację odnośnie tego, ile i jakie pola należy zaznaczyć. Jeśli nam się uda zaznaczyć je prawidłowo, stworzymy rysunek z jakimiś motywami z “Overlorda” i tym samym zaliczymy całą planszę/łamigłówkę. Dla początkujących developer przygotował tutoriale i podpowiedzi. Jeśli mamy ochotę, możemy korzystać z ekranu dotykowego.

Oprócz trybu fabularnego Picross: Lord of the Nazarick oferuje też kilka innych atrakcji, jak multiplayer dla maksymalnie dwóch osób. Wraz z postępami odblokowujemy również bonusowe obrazki z anime, które możemy następnie przeglądać w galerii. 

Wideo - Picross: Lord of the Nazarick

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper