Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch

Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.12.2019
Europa:
03.01.2020
Polska:
03.01.2020
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Inna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
27.12.2019
Europa:
03.01.2020
Polska:
03.01.2020

Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch - opis gry

Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch to aplikacja mająca za zadanie stymulować pracę mózgu. Za jej produkcję odpowiadała firma Nintendo. Tytuł, jak sama nazwa wskazuje, ukazał się tylko na konsoli Switch.

Produkcja Nintendo to kolejna odsłona serii Brain Age/Brain Training, która pierwotnie ukazała się w 2005 roku na NDS-a, zdobywając wielką popularność i uznanie. Najważniejsze założenia nie uległy zmianie od czasu pierwowzoru: aplikacja służy do stymulowania pracy mózgu, a także poprawiać ma koncentrację i pamięć, w czym pomagają rozliczne ćwiczenia przygotowane przez developera we współpracy ze znanym japońskim neurologiem Ryutą Kawashimą.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najważniejszy tryb aplikacji to Daily Training. Jak sama nazwa sugeruje, dostarcza nam on codziennego zestawu ćwiczeń (są one dobierane losowo), które mają utrzymywać nasz mózg w dobrej dyspozycji. Ćwiczenia bywają różne i są one podzielone na kategorie, dotycząc dla przykładu pamięci krótkotrwałej czy szybkości przetwarzania informacji. Gdy już się z nimi uporamy, zostajemy podsumowani - aplikacja ocenia mianowicie wiek mózgu (generalnie im szybsze tempo i mniejsza liczba błędów, tym lepszy wynik). Regularne ćwiczenia pozwalają poprawiać jego ‘formę’, a oprócz tego osiągane postępy umożliwiają odblokowanie kilkunastu minigierek.

Oprócz wymienionego wyżej trybu produkcja oferuje także i inne atrakcje. Są to nie tylko ćwiczenia znane z poprzednich edycji (jak chociażby sudoku) i nowe, ale też między innymi tryb dla dwóch graczy (w formie rywalizacji), funkcje alarmu, podsumowania przesyłane mailem, sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami czy turnieje z udziałem graczy z całego świata.

Wideo - Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper