Dynasty Warriors 5

Dynasty Warriors 5

6,5
18 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS2 6.6
XBOX 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Slasher
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.02.2005
Europa:
24.06.2005
Producent:
Omega Force
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG,   Slasher
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.02.2005
Europa:
24.06.2005

Dynasty Warriors 5 - opis gry

Dynasty Warriors 5 to piąta odsłona flagowej serii studia Omega Force, która trafiła na PlayStation 2 i Xboksa w 2005 roku. Po kilku miesiącach tytuł trafił również na komputery osobiste. Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, gra pozwala na wzięcie udziału w bitwach z udziałem setek jednostek.

W Dynasty Warriors 5 do dyspozycji graczy oddano trzy dynastie: Wei, Shu oraz Wu. Wszystkie posiadają własny asortyment bohaterów, których można wykorzystać w każdej kampanii. Oprócz tego pojawiają się tutaj bohaterowie niezależni, którzy nie przynależą do żadnej z wyżej wymienionych frakcji. Każdy z naszych podopiecznych posiada zróżnicowane statystyki, zestaw kombinacji ciosów oraz umiejętności. Rozgrywka polega na eliminowaniu hord przeciwników, a postępy czynimy poprzez odnoszenie kolejnych zwycięstw. W Dynasty Warriors 5 znalazło się miejsce na rozbudowany zestaw wyprowadzanych przez wybranego bohatera ciosów, jednak zwiększenie potencjału bojowego gwarantują specjalne przedmioty przypominające monety - po uzbieraniu konkretnej ich ilości możliwa staje się aktywacja trybu "Musou Rage", dzięki któremu postać staje się szybsza i silniejsza.

Do naszej dyspozycji oddano tu kilka trybów rozgrywki. Musou Mode pozwala na uczestnictwo w następujących po sobie bitwach w trakcie których wcielamy się w skórę wybranego bohatera. Całość została okraszona warstwą fabularną, w której osadzone zostały kolejne starcia. Free Mode z kolei pozwala na wybranie interesującego nas poziomu spośród tych, które ukończyliśmy wcześniej w trybie Musou. Zarówno pierwszy, jak i drugi z wariantów rozgrywki pozwala na samotną zabawę lub w towarzystwie znajomego.

Oprócz tego znalazło się tu miejsce także na Challenge, gdzie gracz musi wykonywać określone zadania, spełniając przy tym konkretne warunki. Ponadto w grze pojawia obóz, w którym można obejrzeć znalezione przedmioty i przyjrzeć się bohaterom, oraz Encyklopedia, gdzie znalazły się opisy postaci. W Dynasty Warriors 5 pojawiają się również znane z czwartej części serii twierdze, które należy zdobywać i bronić przed najazdami oponentów.

Wideo - Dynasty Warriors 5

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper