Otogi 2: Immortal Warriors

Otogi 2: Immortal Warriors

7,3
13 oceny

Ocena wg platformy:

XBOX 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Slasher
Premiery
Świat:
25.12.2003
Europa:
11.02.2004
Producent:
From Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Slasher
Premiery
Świat:
25.12.2003
Europa:
11.02.2004

Otogi 2: Immortal Warriors - opis gry

Otogi 2: Immortal Warriors to slasher wyprodukowany przez studio From Software na Xboxa. Za jego wydanie na Starym Kontynencie odpowiadała Sega. Tytuł był bezpośrednią kontynuacją Otogi: Myth of Demons, które też ukazało się na konsoli Microsoftu.

Głównym bohaterem drugiej części Otogi znów jest Raikoh Minamoto, legendarny wojownik znany ludziom różnych epok. Tym razem znów zostaje przywrócony do życia, by stawić czoło demonom, które najechały japońską stolicę. Podobnie jak pierwowzór, gra stanowi unikalne połączenie elementów realistycznych z wątkami spotykanymi w mitach i legendach.

 

Otogi 2 pod względem rozgrywki to dość zwyczajny slasher. Twórcy przygotowali 27 poziomów plus pewną ilość bonusowych. Wszystkie wypełnione są po brzegi fantastycznymi istotami, które musimy zaszlachtować. Nasz podopieczny, a mamy ich tutaj aż sześciu, zbiera doświadczenie pozwalające rozwijać umiejętności. Istnieje też możliwość kupowania rozmaitych przedmiotów pomagających w zmaganiach. Każda z postaci posiada własną broń (Raikoh ma ich cztery, reszta po trzy) oraz unikalny dla siebie zestaw technik. Seimei walczy przy użyciu dwóch wachlarzy i ma potężnie zdolności magiczne, Kintoki dzierży topór, Sadamitsu kosę, Tsuna ma miecz, a Suetake jest magiem. Na marginesie warto wspomnieć, że niemal całe otoczenie jest tu zniszczalne - począwszy od drzew, a skończywszy na budynkach.

 

Dodatkowe urozmaicenie stanowią wspomniane poziomy bonusowe. Zmieniają się wówczas wytyczne, a my musimy stanąć przed wyzwaniem, które może polegać np. na zlikwidowaniu stu konkretnych celów lub odparciu fal nacierających przeciwników.

Wideo - Otogi 2: Immortal Warriors

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper