Orwell's Animal Farm

Orwell's Animal Farm

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nerial
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
10.12.2020
Europa:
10.12.2020
Producent:
Nerial
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strategiczna
Premiery
Świat:
10.12.2020
Europa:
10.12.2020

Orwell's Animal Farm - opis gry

Orwell's Animal Farm to gra strategiczna wyprodukowana przez studio Nerial i wydana przez The Dairymen. Tytuł ukazał się na PC oraz urządzeniach przenośnych. Powstał na podstawie "Folwarku zwierzęcego", powieści brytyjskiego pisarza George'a Orwella.

Fabuła - Orwell's Animal Farm

Założenia gry są proste. Rzecz kręci się wokół tytułowego folwarku. Zwierzęta wyrzuciły z niego ludzi i przejęły całkowitą kontrolę nad środkami produkcji. Od teraz więc muszą sobie radzić same. My, mając na względzie rozmaite aspekty rzeczywistości, musimy tym folwarkiem zarządzać. Nie chodzi tu wyłącznie o to, by zwierzęta przeżyły zimę, ale też o szereg innych kwestii wykraczających poza najzwyczajniejszą prozę życia. Wybieramy dla przykładu, kto będzie liderem, jakie kary spotkają wichrzycieli podważających siedem zasad animalizmu itd.

Rozgrywka - Orwell's Animal Farm

Pod względem rozgrywki produkcja Nerial to połączenie powieści graficznej i strategii, przy czym rozwiązania charakterystyczne dla tego drugiego gatunku występują tu w ilościach raczej śladowych. Zmagania sprowadzają się do podejmowania decyzji, gdy zajdzie taka potrzeba. Clou zabawy to wydawanie poleceń podopiecznym, tj. innym zwierzętom. Praca zaś daje żywność. Należy jednak robić to z głową. Jeśli przywalimy kogoś robotą, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wyhodujemy sobie buntownika na własnym łonie. Codzienność w folwarku przerywają losowe wydarzenia, które stanowią urozmaicenie harówy. Przykładem czegoś takiego są np. ataki ze strony ludzi próbujących odzyskać swoją własność.

Co warto dodać, grę oparto na książce, ale nie trzyma się jej ona zbyt wiernie. Mamy tu do czynienia z wydarzeniami znanymi z powieści Orwella, lecz nie następują one po sobie chronologicznie. 

Wymagania sprzętowe - Orwell's Animal Farm

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
  • Procesor: 1.5GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD graphics
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Orwell's Animal Farm

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper