Suzerain

Suzerain

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Torpor Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Strategiczna
Premiery
Świat:
04.12.2020
Europa:
04.12.2020
Producent:
Torpor Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Strategiczna
Premiery
Świat:
04.12.2020
Europa:
04.12.2020

Suzerain - opis gry

Suzerain to tekstowa gra przygodowa wyprodukowana przez Torpor Games i wydana przez Fellow Traveller. Tytuł ukazał się na komputerach PC. Pozwalał on graczom wcielić w prezydenta fikcyjnego państwa.

Fabuła - Suzerain

Produkcja Torpor Games pozwala nam się wcielić w prezydenta Antona Rayne’a - dopiero co wybranego na najważniejszy urząd w swoim kraju, fikcyjnym Sordlandzie. Rayne zostaje przy tym wybrany w czasach burzliwych, a to z powodu szalejącej recesji. Naszym zadaniem jako głowy państwa jest podejmowanie decyzji rzutujących na bieg spraw w Sordlandzie. Akcja Suzerain rozgrywa się w alternatywnych latach 50. XX wieku

Rozgrywka - Suzerain

Jeśli chodzi o rozgrywkę, Suzerain to tekstowa przygodówka, której ważną częścią jest podejmowanie strategicznych decyzji, w tym lawirowanie między różnymi wpływowymi grupami. Sordland, który przypomina południowoamerykańskie dyktatury, na początku naszej kadencji zmaga się z najróżniejszymi problemami: spuścizną autorytarnych rządów z przeszłości, szalejącą recesją, wrogo nastawionymi sąsiadami, korupcją na masową skalę itd. Od nas zależy, jaką obierzemy drogę i z kim zaczniemy się układać. Czy będziemy starali się działać zgodnie z prawem i dokonać sanacji, czy też raczej wsiąkniemy w system i staniemy się twarzą zdemoralizowanej władzy.

Decyzji nie musimy oczywiście podejmować w ciemno. Twórcy przygotowali mnóstwo informacji, które możemy wziąć pod uwagę, gdy chcemy o czymś zadecydować. Developer stworzył nawet bogatą historię i Sordlandu, i życia prezydenta Rayne’a przed objęciem przez niego urzędu. 

Wymagania sprzętowe - Suzerain

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7+
  • Procesor: 2.0 GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Suzerain

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper