Unrailed!

Unrailed!

6,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS 9.0
PC 5.5
PS4 9.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Indoor Astronaut
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Inna,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.09.2020
Europa:
23.09.2020
Producent:
Indoor Astronaut
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Inna,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
23.09.2020
Europa:
23.09.2020

Unrailed! - opis gry

Unrailed! to gra konstrukcyjna nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, w której nasze zadanie polega na kładzeniu torów kolejowych. Tytuł ukazał się najpierw na PC, gdzie był dostępny w programie Early Access, oraz konsolach PS4, Xbox One i Switch.

Rozgrywka - Unrailed!

Dalsza część tekstu pod wideo

W Unrailed! nasze zadanie polega na kładzeniu torów kolejowych w najróżniejszych mniej lub bardziej wymyślnych lokacjach (generowanych proceduralnie). Pociąg toczy się po torach, my zaś musimy sprawić, by miał po czym jechać i się nie wykoleił. Przede wszystkim budowniczy, którymi sterujemy, muszą zadbać o odpowiednią ilość materiałów, drewna i kamienia, dostępnych w lasach i górach, do czego przydają się siekiera i kilof. Z czasem gra urozmaica wyzwania. Dla przykładu pojawia się niemożliwy do rozbicia granit czy konieczność konstruowania mostów zawieszonych nad rzekami. Po przebyciu pewnej odległości aktywujemy jednak checkpointy. Generalnie im dalej zabrniemy, tym bardziej skomplikowane zaczynają się robić mapki.

Podstawowym wariantem rozgrywki jest Endless, w którym -- jak sama nazwa wskazuje -- staramy się jak najdłużej kłaść tory. Po każdym checkpoincie stopień trudności rośnie. Dodatkowo można kupować silniki dające dostęp do nowych miejscówek, gdzie mogą na nas czekać nowe wyzwania mające związek z otoczeniem. Oprócz singla Unrailed! posiada też multiplayer dla maksymalnie czterech osób. Dostępne są dwa jego warianty: kooperacja oraz rywalizacja dwóch na dwóch (z graczami można się porozumiewać przy użyciu czatu głosowego). Do tego wszystkiego dochodzi również tryb sandboksowy, gdzie nie jesteśmy uzależnieni od żadnych reguł i możemy budować linie kolejowe według własnego uznania.

Wymagania sprzętowe - Unrailed!

Minimalne:

  • Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: 2 GHz Dual Core
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD Graphics 520
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni

Wideo - Unrailed!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper