Onechanbara: Bikini Samurai Squad

Onechanbara: Bikini Samurai Squad

4,3
9 oceny

Ocena wg platformy:

X360 4.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.12.2006
Europa:
27.02.2009
Producent:
Tamsoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.12.2006
Europa:
27.02.2009

Onechanbara: Bikini Samurai Squad - opis gry

Onechanbara: Bikini Samurai Squad to gra akcji wyprodukowana przez japońskie studio Tamsoft i wydana przez D3 na Xboxa 360. Tytuł inspirował się niskobudżetowymi filmami z lat 70., a jego cechą wyróżniającą była estetyka campu.

Bikini Samurai Squad to kolejna odsłona serii Onechanbara, która zadebiutowała jako część składanki Simple Series zawierającej tytuły niskobudżetowe. Głównymi bohaterkami ponownie są w niej siostry Aya i Saki, które tym razem próbują powstrzymać inwazję zombie w Tokyo.

 

Rozgrywka w serii Onechanbara przypomina slashery w stylu Dynasty Warriors i Devil May Cry. Ważną rolę podczas zmagań odgrywa właściwy timing podczas klepania combosów, ‘zużycie’ broni (jeśli pokrywa ją krew) wpływające na dynamikę wyprowadzanych ataków, wskaźnik złości pozwalający dziewczynom wejść w stan znacząco zwiększający potencjał bojowy, a także możliwość połączenia sił, co pozwala dla przykładu zregenerować utracone zdrowie.

 

Bikini Samurai Squad przedstawia ponadto kolejne patenty i rozwiązania nieobecne we wcześniejszych części serii. Nowe są bardziej rozbudowane combosy, kontry spowalniające czas, nowe rodzaje broni oraz starcia na motocyklach. W grze oprócz dwóch wspomnianych bohaterek pojawia się też trzecia postać -- Anna -- korzystająca z broni palnej.

 

Pozostałe aspekty rozgrywki, o których warto wspomnieć, to tryb Quest Mode, w którym próbujemy zrealizować różne stawiane przez grę wytyczne, motyw z przebieraniem bohaterek, oraz -- po raz pierwszy w historii serii -- funkcje sieciowe pozwalające ściągać content przygotowany przez developera. Bikini Samurai Squad posiada również multiplayer (kooperacja) dla maksymalnie dwóch osób.

Wideo - Onechanbara: Bikini Samurai Squad

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper