Bullet Witch

Bullet Witch

4,9
13 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
X360 4.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Cavia
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
27.07.2006
Europa:
06.03.2007
Producent:
Cavia
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
27.07.2006
Europa:
06.03.2007

Bullet Witch - opis gry

Bullet Witch to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez japońskie studio Cavia i wydana w Europie przez Atari. Tytuł ukazał się najpierw na Xboxie 360, a po latach trafił też na PC.

Jest rok 2007. Na świecie pojawiają się istoty o niejasnym pochodzeniu, które zaczynają eksterminować ludzkość. Organizują się one w armię zwaną Geist i wkrótce z sześciu miliardów ludzi ostaje się niecały miliard. Gra rozpoczyna się sześć lat później. Niejaka Alicia Claus, która podróżuje i zwalcza demony swoją niezwykłą bronią zdolną zmieniać formę, trafia do amerykańskiego miasteczka gdzieś na wschodnim wybrzeżu. Tam spotyka przywódcę ruchu oporu, Maxwella Cougara, który prosi ją, by pomogła mu dać odpór Geist.

Dalsza część tekstu pod wideo

Bullet Witch to strzelanina tpp. W trakcie rozgrywki zmagania bohaterki oglądamy przeważnie zza jej pleców. W prawym górnym rogu znajdują się dwa wskaźniki - jeden informuje o stanie jej zdrowia, a drugi o ilości posiadanego MP, które służy do odpalania niektórych umiejętności. Ten pierwszy regeneruje się sam, ten drugi z kolei zapełnia się jeśli pokonujemy przeciwników przy użyciu gunrod (wspomnianej powyżej broni).

Broń naszej podopiecznej działa w czterech trybach. Ten standardowy to karabin maszynowy, ale oprócz tego jest jeszcze strzelba, działko oraz gatling gun. Do tego dochodzi także dziewięć zaklęć. W grze zaimplementowano coś przypominającego system rozwoju. Po każdym poziomie jesteśmy oceniani. Pod uwagę brana jest liczba zaciukanych nieprzyjaciół, czas przejścia planszy i liczba restartów. Od noty następnie zależy to, ile otrzymamy punktów służących do nauki nowych umiejętności, ulepszania broni itd.

Bullet Witch nie posiada trybu multiplayer, ale twórcy dodali kilka funkcji sieciowych. Można publikować wyniki w rankingach sieciowych oraz pobierać dodatki (w postaci ciuchów dla głównej bohaterki lub dodatkowych wyzwań).

Wideo - Bullet Witch

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper