Dynasty Warriors 7

Dynasty Warriors 7

6,1
18 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.4
X360 4.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tecmo Koei
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   PS Move
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.03.2011
Europa:
08.04.2011
Polska:
08.04.2011
Producent:
Tecmo Koei
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona,   PS Move
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.03.2011
Europa:
08.04.2011
Polska:
08.04.2011

Dynasty Warriors 7 - opis gry

Dynasty Warriors 7 jest kolejną odsłoną najważniejszej serii w portfolio studia Omega Force, która w 2011 roku trafiła na PlayStation 3 i Xboksa 360. Gra wprowadza kilka znaczących zmian i elementów, które były znane z poprzednich odsłon cyklu, jednak w miarę rozwoju serii zostały zapomniane.

W Dynasty Warriors 7 znajdziemy cztery dynastie, takie jak Shu, Wei oraz Wu, a także zupełnie nową - Jin. Łącznie zawarto tutaj ponad sześćdziesięciu grywalnych bohaterów, którzy różnią się od siebie zestawem umiejętności oraz statystykami. W grze zaimplementowano dwa podstawowe tryby rozgrywki. Pierwszym z nich jest Story, w którym gracz wybiera interesującą go frakcję oraz generała i uczestniczy w opowiadanych wydarzeniach. Każda z dynastii, podobnie jak miało to miejsce w czwartej odsłonie cyklu, posiada własną historię.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Rozgrywka polega na eliminowaniu setek przeciwników i wygrywaniu kolejnych potyczek. Każdy z bohaterów może dzierżyć dwa wybrane rodzaje broni, pomiędzy którymi przełączą się płynnie w trakcie bitwy - pozwoliło to na zaimplementowanie do gry specjalnych rodzajów ataków. Ponadto pojawia się tu również przebudowany tryb Musou,  umożliwiający wyprowadzanie dwóch ataków pod rząd. Oprócz tego, po raz pierwszy w historii serii, gracz może kontrolować machiny bojowe, takie jak katapulty czy balisty. Na polu bitwy pojawiają się również zwierzęta, a niektóre (takie jak na przykład konie) mogą być ujeżdżane przez naszego podopiecznego.

 

Oprócz trybu fabularnego w "siódemce" pojawił się również tryb Conquest, który pozwala na uczestnictwo w kolejnych bitwach i przejmowanie kontroli nad kolejnymi obszarami Chin. Nasze postępy możemy obserwować na specjalnej mapie. Każdy z bohaterów ma dostęp do specjalnych wydarzeń historycznych - niektóre z nich zostały oparte na historiach opowiedzianych w "Opowieści o trzech królestwach".

Wideo - Dynasty Warriors 7

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper