Night Call

Night Call

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
BlackMuffin Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
17.07.2019
Europa:
17.07.2019
Producent:
BlackMuffin Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
17.07.2019
Europa:
17.07.2019

Night Call - opis gry

Night Call to gra przygodowa wyprodukowana przez BlackMuffin Studio i wydana przez Raw Fury. Tytuł ukazał się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Akcja Night Call rozgrywa się w Paryżu. Po ulicach francuskiej stolicy grasuje seryjny morderca i nic nie wskazuje na to, by policja miała go w najbliższym czasie ująć. My wchodzimy tu w buty Houssina, algierskiego imigranta i zarazem taksówkarza pracującego na nocnej zmianie, który niedawno wrócił do pracy po napaści, w wyniku czego został hospitalizowany. Ale nie tylko to jest istotne w jego przypadku. Houssine był też świadkiem i osobą, która widziała ostatnią ofiarę, gdy ta jeszcze żyła.

W świetle powyższego główny bohater sam próbuje rozwikłać zagadkę morderstw. Pod względem rozgrywki produkcja BlackMuffin bardziej przypomina interaktywną opowieść, a nie grę w ścisłym tego słowa znaczeniu. Najpierw przenosimy się na mapę Paryża, gdzie możemy wybrać zlecenie, a następnie nasza taksówka zabiera klienta. W tym momencie rozpoczynają się te właściwe zmagania. Podczas jazdy samochodem odbywa się konwersacja między Houssinem a pasażerem, w trakcie której nasze zadanie sprowadza się do wyboru tej lub innej opcji dialogowej. W ten sposób staramy się pozyskać przydatne informacje mogące naprowadzić na właściwy trop. W sumie twórcy przygotowali 75 postaci różniące się płcią, pochodzeniem, klasą społeczną i tego typu rzeczami. W przerwie między kursami możemy też odwiedzać miejsca, które rzucą więcej światła na prowadzone amatorsko śledztwo.

Night Call to jednak nie tylko czytanie i oglądanie. Nasz podopieczny musi też zarabiać na życie, bo bez tego nie będzie on w stanie jeździć. Zarobione pieniądze można (a wręcz należy) wydawać na różne niezbędne rzeczy w rodzaju paliwa czy napraw.

Wideo - Night Call

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper