A Fisherman’s Tale

A Fisherman’s Tale

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Innerspace VR
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
22.01.2019
Europa:
22.01.2019
Producent:
Innerspace VR
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
22.01.2019
Europa:
22.01.2019

A Fisherman’s Tale - opis gry

A Fisherman’s Tale to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Innerspace VR i wydana przez Vertigo Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Głównym bohaterem gry jest Bob, pacynka należąca do rybaka, która wiedzie samotny żywot w swoim domku nie mając pojęcia o świecie zewnętrznym. Pewnego dnia radio zaczyna nadawać alarm sztormowy, dlatego Bob postanawia zapalić światło na szczycie latarni, by pomóc żeglarzom mogącym znajdować się w niebezpieczeństwie. Poza swoimi pieleszami czekają jednak na niego niespodzianki.

Produkcja Innerspace VR to gra przygodowa, w której wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka przypomina trochę gry z gatunku hidden object, w których lwia część zmagań sprowadza się do poszukiwań konkretnych obiektów/przedmiotów. Tu jest dość podobnie - przygotowane przez twórców wyzwania wymagają od nas znajdowania obiektów, z którymi można wchodzić w interakcje. Mogą to być dla przykładu części przydatne to naprawienia zepsutych mechanizmów lub klucze. Po poradzeniu sobie z łamigłówkami w jednej lokacji trafiamy do nowej lokacji, co przybliża nas do szczytu latarni.

Unikatowe patent A Fisherman’s Tale sprowadza się do tego, że czynności wykonywane przez naszego podopiecznego wykonują też jego sobowtóry - mniejszy i większy. Ten fakt w wielu sytuacjach należy wykorzystywać, np. gdy potrzebujemy większej części do poradzenia sobie z jakąś łamigłówką. 

Gra wymaga posiadania nie tylko gogli wirtualnej rzeczywistości, ale też kontrolerów ruchowych, które pozwalają sterować dłońmi głównego bohatera. Co warto też dodać, nasz podopieczny porusza się po tutejszych lokacjach poprzez teleportowanie. 

Wideo - A Fisherman’s Tale

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper