Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

7,5
55 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.6
X360 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect 2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.03.2012
Europa:
30.03.2012
Polska:
30.03.2012
Producent:
CyberConnect 2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
13.03.2012
Europa:
30.03.2012
Polska:
30.03.2012

Recenzja redakcji

Recenzja: Naruto Shippudden: Ultimate Ninja Storm Generations (PS3)
7.5
Recenzja: Naruto Shippudden: Ultimate Ninja Storm Generations (PS3)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations - opis gry

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Genarations jest bijatyką na licencji anime Naruto, stworzoną przez studio CyberConnect2 i wydaną przez Namco Bandai Games w marcu 2012 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Generations jest spin-offem serii Naruto: Ultimate Ninja Storm.

W Generations nie znajdziemy trybu fabularnego podobnego do tego z „dwójki”, gdyż tym razem jest on jedynie krótkim dodatkiem. W Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 znajdował się przemyślany tryb Ultimate Adventure z przeróżnymi lokacjami, po których gracz mógł się swobodnie poruszać, wykonując misje fabularne, a także zadania poboczne. W Ultimate Ninja Storm Genarations dostaliśmy tryb fabularny oparty na opowieściach każdej z dziesięciu różnych postaci. Wybierając na przykład historię Naruto, rozpoczynamy od obejrzenia około trzyminutowego filmiku animowanego. Pomiędzy kolejnymi walkami obserwujemy natomiast statyczne obrazki, a w tle całą historię streszcza narrator. Na zakończenie każdego wątku fabularnego przygotowano jeszcze jedną animowaną wstawkę, przygotowaną specjalnie na potrzeby gry przez studio Pierrot, producenta anime Naruto.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

System walki doczekał się kosmetycznych zmian i w dalsztm ciągu może zdziwić graczy przyzwyczajonych do bijatyk z serii Tekken czy Street Fighter. Areny są ogromne, a gracz dostaje pełną kontrolę nad poruszaniem się w trójwymiarowej płaszczyźnie. Podczas przemieszczania się kamera osadzona jest za plecami bohatera, ukazując wydarzenia z odpowiedniej perspektywy, zachowując jednocześnie przejrzyste pole widzenia. Z racji rozległości lokacji, do dyspozycji gracza oddano możliwość szybkiej ucieczki od adwersarza, a idąc w drugą stronę - pogoni za przeciwnikiem. Łącznie otrzymujemy 72 postaci, które posiadają swoje charakterystyczne techniki specjalne. Oprócz standardowych trybów dla samotnego gracza, tytuł posiada również multiplayer. Tryb online oferuje zarówno rozgrywki rankingowe, jak i zwykłe sparingi. Rankingowy jest rozdzielony na dwa osobne - normalny i Custom. W trybie normalnym nie mamy możliwości edytowania postaci, z kolei w Custom powyższe ograniczenie znika.

 

Podobnie jak Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2, także Generations może poszczycić się śliczną oprawą graficzną cel-shading, jak również dobrze wykonaną warstwą audio. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada Chikayo Fukuda.

Wideo - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper