Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

7,7
27 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS3 7.7
X360 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
21 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.09.2014
Europa:
12.09.2014
Polska:
12.09.2014
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
21 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
11.09.2014
Europa:
12.09.2014
Polska:
12.09.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
Wojtek Gruszczyk

Wojciech Gruszczyk

8.0
Recenzja gry: Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
Pokaż kolejne recenzje

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution - opis gry

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution to gra akcji bazująca na popularnej mandze Masashiego Kishimoto wyprodukowana przez japońskie studio CyberConnect2 i wydana przez Bandai Namco na PC, PlayStation 3 i Xboxa 360. Tytuł kontynuował wątki przedstawione w Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3. Gra ukazała się w polskiej wersji językowej.

Trzonem rozgrywki jest walka. Pojedynki toczą się w trójwymiarowym środowisku, są widowiskowe, ale jednocześnie system walki nie wymaga godzin żmudnych treningów, toteż każdy fan Naruto, niezależnie od doświadczeń z bijatykami, może czerpać radochę z grania. Revolution wprowadza kilka nowych rozwiązań do formuły. Są to umiejętności Guard Break, które pozwalają przebić blok przeciwnika, Counterattack (kontratak), możliwość dobierania technik Ultimate Jutsu, Awakening, Drive, a także opcja Shinobi Customize umożliwiająca zmianę wyglądu podopiecznego za pomocą różnych akcesoriów (myk ten jest dostępny jednak tylko dla osób, które posiadają zapis stanu gry z Ultimate Ninja Storm 3). 

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Głównym trybem rozgrywki jest Światowy Turniej Ninja, w którym wybieramy bohatera, a następnie śmigamy w trybie eksploracji po różnych lokacjach, rozmawiamy z ludźmi, wykonujemy zadania poboczne, kupujemy ekwipunek oraz przygotowujemy drużynę do tych obiecanych, wielkich zawodów.

 

Turniej odbywa się na zupełnie nowych zasadach, w których zespoły rywalizują ze sobą w trybie „każdy na każdego”. Autorzy zrezygnowali z zawrotnej liczby wojowników na arenie pozostawiając po jedynym przedstawicielu z każdej drużyny. Co z resztą ekip? Na nich przychodzi czas w kolejnych rundach. W trakcie rozgrywki nie uświadczymy pasków życia, a liczbę kulek-orbów. Za miażdżenie rywali i wykonywanie zawrotnych combosów gracze odbierają punkty rywalom, które są przekazywane w kolejnych rundach pozostałym wojownikom. Podczas walk możemy korzystać ze specjalnych wydarzeń, które aktywują się na arenach.

 

W grze nie zabrakło Przygód Ninja, które są różnymi opowieściami ze świata Naruto – poznajemy historie uniwersum, które są ukazane w formie anime. W tym miejscu miłośnicy uniwersum zapoznają się z 46 minutami nowych animacji stworzonych przez samego Masashi Kishimoto. Co ciekawe, twórcy dodali także wątki nieobecne w anime. Kręcą się one np. wokół Mecha Naruto, postaci stworzonej przez autora specjalnie z myślą o grze.
 
Nowa odsłona Naruto posiada rozbudowany tryb sieciowy, w którym zainteresowani gracze mogą rywalizować z innymi w trakcie standardowych starć. Przed przystąpieniem do pojedynków przygotowujemy swoją kartę wojownika – wybieramy specjalny tytuł, który wcześniej mogliśmy zdobyć w każdym innym trybie rozgrywki (za wygrane lub przegrane pojedynki, wykonywanie misji). 
 
Ciekawą innowacją w Ultimate Ninja Storm Revolution jest możliwość stworzenia swojego alter ego, którego ubieramy, uczymy technik i wysyłamy w świat! On walczy z rywalami i zdobywa dla nas pieniądze oraz przedmioty. Ultimate Ninja Storm Revolution jest pierwszą produkcją z serii, która została w pełni przetłumaczona - wszystkie dialogi, teksty elementy menu otrzymały polskie napisy. 

Wideo - Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper