Naruto: Ultimate Ninja Storm

Naruto: Ultimate Ninja Storm

7,1
31 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
20.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2008
Europa:
07.11.2008
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
20.5 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
04.11.2008
Europa:
07.11.2008

Naruto: Ultimate Ninja Storm - opis gry

Naruto: Ultimate Ninja Storm to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana przez japońskie studio CyberConnect 2 i wydana przez Bandai Namco tylko na PlayStation 3. Tytuł powstał na podstawie popularnej mangi/anime autorstwa Masashiego Kishimoto.

Produkcja CyberConnect 2 to kolejna odsłona serii Naruto: Ultimate Ninja. Gra dość wiernie, acz z uwzględnieniem konwencji, która wymusza skróty, trzyma się wydarzeń przedstawionych w mandze i anime. Tryb fabularny przedstawia to, co wydarzyło się od pierwszego odcinka do odcinka nr 135.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ultimate Ninja Storm wprowadza do serii kilka nowych patentów, ale fundamenty gameplayu zostały w zasadzie nienaruszone. System walki jest prosty i pozwala każdemu graczowi, niezależnie od skilla, ogarnąć sterowanie. Kółko służy do odpalenia zwykłego ataku (wciśnięcie przycisku kilkukrotnie pozwala sklecić combo), kwadrat to atak na dłuższy dystans np. shurikenem lub kunaiem, krzyżyk odpowiada za skok, a trójkąt za ładowanie chakry. Naładowana chakra pozwala odpalać techniki specjalne. Jeśli zdarzy się, że obie walczące postacie odpalą je mniej więcej w tym samym czasie dochodzi do tzw. jutsu clash, podczas którego musimy wklepywać pojawiające się na ekranie przyciski. Poza tym można także używać przedmiotów za pomocą d-pada. W odróżnieniu od poprzedników tutaj starcia toczą się na w pełni trójwymiarowych arenach, co więcej, w trybie fabularnym mamy możliwość eksploracji świata.

Innym novum jest Awakening Mode. Jest to zdolność transformacji, która można włączyć gdy podopieczny/podopieczna straci wystarczającą ilość energii. Przemiana zwiększa siłę, szybkość oraz dostarcza nowych umiejętności. W przypadku niektórych postaci zmienia się nawet cały moveset.

Na płycie z grą znajduje się 25 postaci, a dodatkowe 10 można pobrać jako dlc.

Wideo - Naruto: Ultimate Ninja Storm

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper