Nail'd

Nail'd

6,6
29 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.2
PS3 6.0
X360 6.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Techland
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
26.5 godzin
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
30.11.2010
Europa:
04.02.2011
Polska:
04.02.2011
Producent:
Techland
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
26.5 godzin
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
30.11.2010
Europa:
04.02.2011
Polska:
04.02.2011

Recenzja redakcji

Recenzja: Nail'd (PS3)
7.0
Recenzja: Nail'd (PS3)

Nail'd - opis gry

Nail'd jest grą wyścigową stworzoną przez polskie studio deweloperskie Techland i wydane przez Deep Silver w listopadzie 2010 roku na PC oraz konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Pod względem rozgrywki polska produkcja przypomina takie tytuły, jak seria MotorStorm czy Pure.

W Nail'd gracz może zasiąć za kierownicą quada lub motoru. Modelu jazdy jest bardzo zręcznościowy i przeciętny gracz może nie zauważyć różnicy pomiędzy oboma środkami lokomocji, ponieważ prowadzą się niemal identycznie. Produkcja firmy Techland jest bardzo dynamicznym racerem, nie mogło więc zabraknąć popularnego w tego typu wyścigach dopalacza. Po jego odpaleniu jedziemy o wiele szybciej, jednak wiążą się z tym pewne ograniczenia. Po włączeniu przyspieszenia obraz zamienia się w czarno-biały, poza tym napełnianie paska intro rozwiązano w dość nietypowy sposób. Należy albo przejechać przez specjalne bramki, albo wykonać jedno z szesnastu „wyzwań” w czasie wyścigu, co może odciągnąć uwagę gracza od wydarzeń na trasie. Gracze zarówno w kampanii, jak i trybie multiplayer, mogą ścigać się w maksymalnie dwanaście osób.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Dostępne w grze trasy dzielą się na cztery kategorie, które podzielono ze względu na umiejscowienie, a mianowicie: Park Narodowy Yosemite, Grecja, Andy oraz Arizona. W każdej z tras deweloper uwzględnił dużo ostrych zakrętów oraz sporą liczbę wyskoków. Każdy z torów jest solidnie rozbudowany, często można napotkać np. dwie odnogi na trasie i przeważnie jedna jest krótsza, szybsza i łatwiejsza, a druga zupełnie na odwrót - widać to w trakcie wyścigu, jeśli pomiędzy graczem a przeciwnikiem jest niewielka różnica czasowa. Podczas niektórych zawodów ciężko jest stwierdzić, gdzie jest góra, a gdzie dół, ponieważ w w Nail'd grawitacja praktycznie nie istnieje, a pojazdy przyklejają się automatycznie do podłoża, które aktualnie znajduje się pod nimi. Pojazdy w grze można tuningować. Opcja ta nie jest szczególnie rozbudowana - punkty, które otrzymujemy w czasie wyścigu, rozdzielamy na poszczególne statystyki maszyny.

 

Oprawa graficzna w Nail'd prezentuje się bardzo solidnie. Pojazdy wyglądają realistycznie, a kierowcy w trakcie jazdy, animowani są poprawnie. Warto zwrócić uwagę na dynamiczną ścieżkę dźwiękową, gdzie usłyszeć można utwory takich zespołów, jak Rise Against, Slipknot czy Queens of the Stone Age.

Wideo - Nail'd

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper