Mad Riders

Mad Riders

5,9
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 4.0
PS3 6.3
X360 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Techland
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
30.05.2012
Europa:
30.05.2012
Producent:
Techland
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
30.05.2012
Europa:
30.05.2012

Mad Riders - opis gry

Mad Riders to gra traktująca o wyścigach quadów wyprodukowana przez polskie studio Techland i wydana przez Ubisoft na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3 i Xboxa 360. Na konsolach tytuł dostępny był tylko w cyfrowej dystrybucji.

Mad Riders to gra wyścigowa należąca do gatunku tych bardziej arcade’owych/zręcznościowych. W produkcji ścigamy się quadami (ATV) na 45 torach. Na przejście czeka osiem ‘lig’ po pięć wyścigów każda. W trakcie zawodów niezwykle ważną rolę odgrywa wskaźnik boosta, który pozwala bardziej rozpędzić pojazd (napełniamy go zbierając porozrzucane po torze monety), oraz skróty, do których dostęp otrzymujemy po zgarnięciu niebieskich żetonów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas wyścigów możemy wykonywać triki wszelkiej maści. Początkowo nie mamy ich zbyt wiele, jednak z czasem to się zmienia. Generalnie jest ich tutaj całkiem sporo. Powód, dla którego warto robić sztuczki jest taki, że one także pozwalają uzyskać boosta. Na torach, żeby było ciekawiej, porozstawiane są przeszkody (nie tylko na ziemi, ale i w powietrzu), a gdzieniegdzie droga się rozwidla, co w znaczący sposób urozmaica zmagania. Po wyścigach otrzymujemy doświadczenie, które następnie da się przeznaczyć na zakup bonusów typu nowe quady czy kolory.

Mad Riders posiada kilka wariantów rozgrywki. Oprócz wspomnianych lig/pucharów jest to także klasyczna jazda na czas, tryb, w którym próbujemy zdobyć jak najwięcej punktów wykonując możliwie jak najbardziej efekciarskie ewolucje, oraz sieciowy multiplayer dla maksymalnie dwunastu osób.

Wideo - Mad Riders

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper