MotorStorm 3D Rift

MotorStorm 3D Rift

7,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Evolution Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
24.08.2010
Europa:
25.08.2010
Producent:
Evolution Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Premiery
Świat:
24.08.2010
Europa:
25.08.2010

MotorStorm 3D Rift - opis gry

MotorStorm 3D Rift to gra wyścigowa wyprodukowana Evolution Studios i wydana przez Sony Computer Entertainment. Tytuł ukazał się na PlayStation 3 w cyfrowej dystrybucji. Była to specjalna edycja MotorStorm: Pacific Rift stworzona z myślą o technologii 3D.

MotorStorm 3D Rift to specjalna edycja drugiej odsłony MotorStorm, która powstała głównie jako demonstracja technologii 3D (nie była ona jednak do pobrania za darmo, nawet dla posiadaczy oryginału). Aby zagrać w stereoskopowym 3D potrzebujemy oczywiście do tego odpowiedniego telewizora, ale warto dodać, że grać można również bez wspomnianego efektu na standardowych modelach.

Zawartość 3D Rift została nieco uszczuplona względem pierwowzoru. Zamiast obecnych tam szesnastu tras do wyboru mamy dziesięć. Wyścigi odbywają się w zróżnicowanych tropikalnych miejscówkach (takich jak Kanaloa Bay czy Caldera Ridge), w których uświadczymy dżungle porośnięte bujną roślinnością, piaszczyste plaże, wodospady oraz wulkaniczne pustkowia. Liczba pojazdów także została ograniczona, choć jest ich kilka rodzajów: łaziki, ciężarówki rajdowe, motory oraz monster trucki. Grać można kilka stopniach trudności przygotowanych z myślą i o żółtodziobach, i o wyjadaczach. Twórcy przygotowali łącznie dziesięć eventów do ogrania.

Produkcja posiada tylko tryb dla jednego gracza, jest więc ona całkowicie pozbawiona multiplayera zarówno sieciowego, jak i lokalnego pozwalającego na wspólną zabawę przy jednej konsoli. Co więcej, nie uraczymy w niej też systemu trofeów.

Opisywana gra jest pierwszą i jedyną częścią MotorStorm, w której pojawiło się wsparcie 3D.

Wideo - MotorStorm 3D Rift

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper