Mutant Mudds Collection

Mutant Mudds Collection

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Renegade Kid
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Platformowa,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.12.2017
Europa:
14.12.2017
Producent:
Renegade Kid
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Platformowa,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.12.2017
Europa:
14.12.2017

Mutant Mudds Collection - opis gry

Mutant Mudds Collection to wydanie zbiorcze zawierające trzy gry z serii Mutant Mudds. Za produkcję składanki odpowiadało studio Renegade Kid. Składanka ukazała się na Nintendo Switch.

Mutant Mudds Collection zawiera trzy gry:

Dalsza część tekstu pod wideo

Mutant Mudds Deluxe

Mutant Mudds Deluxe to dwuwymiarowa platformówka, w której wcielamy się w Maxa, chłopca wyposażonego w pistolet na wodę i odrzutowy plecak. 

W trakcie zmagań odwiedzamy cztery światy, które składają się z pomniejszych leveli. Poszczególne plansze można przejść na trzy sposoby - pierwszy to dotarcie z punktu A do punktu B i zdobycie znajdźki (Water Sprite), drugi wymaga znalezienia wszystkich złotych diamentów (jest ich sto), a trzeci -- zarazem najbardziej wymagający -- przejścia (a najpierw znalezienia) specjalnej, trudniejszej (choć zarazem krótszej) bonusowej planszy. Co warto dodać, gra bawi się perspektywą. Wchodząc na pomarańczowe platformy spotykane tu i ówdzie Max może przeskoczyć w głąb ekranu. Na przejście planszy mamy łącznie cztery minuty.

Mutant Mudds: Super Challenge

Super Challenge to kontynuacja Mutant Mudds Deluxe. Grę cechuje dość wysoki stopień trudności.
Nasz podopieczny, wspomniany Max, posiada do dyspozycji odrzutowy plecak, który pozwala mu unosić się w powietrzu, oraz pistolet na wodę służący do walki z nieprzyjaciółmi. Istotnym elementem rozgrywki jest także przeskakiwanie między planami (bliski, średnim i dalekim). Możemy to zrobić w specjalnie do tego celu wyznaczonych miejscach. Zmagania nie ograniczają się jednak tylko do przejścia z punktu A do punktu B. Oprócz tego musimy także zebrać 100 klejnotów porozmieszczanych na planszy, na co mamy ograniczony czas. 

Twórcy przygotowali łącznie czterdzieści leveli - po pięć na jeden świat (cztery normalne i starcie z bossem). Wspomnieć także w tym kontekście warto o planszach bonusowych zwanych V-Land bądź G-Land. Dostęp do nich otrzymamy, jeśli przed rozpoczęciem zwykłego levelu wyposażymy głównego bohatera w odpowiedni upgrade.

Mudd Blocks

Mudd Blocks to gra logiczno-zręcznościowa będąca wariacją nt. gatunku match 3. Zabawa polega tu na łączeniu elementów o tym samym kolorze, ale żeby je zlikwidować, musimy użyć wody. Gra oferuje multiplayer dla dwóch osób. 

Wideo - Mutant Mudds Collection

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper