Azure Striker Gunvolt: Striker Pack

Azure Striker Gunvolt: Striker Pack

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.0
PS4 6.0
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
31.08.2017
Europa:
31.08.2017
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
31.08.2017
Europa:
31.08.2017

Azure Striker Gunvolt: Striker Pack - opis gry

Azure Striker Gunvolt: Striker Pack to składanka zawierająca dwie części serii Azure Strike Gunvolt. Za jej przygotowanie, podobnie jak w przypadku pierwowzorów, odpowiadało studio Inti Creates. Składanka ukazała się na 3DS- ie oraz Nintendo Switch.

Akcja obu gier rozgrywa się w dystopijnej rzeczywistości. W ‘jedynce’ zmagamy się z potężną korporacją o nazwie Sumeragi, która, według oficjalnej wersji, jest gwarantem pokoju. W rzeczywistości jednak firma trzyma wiele trupów w szafie, prowadząc eksperymenty na ludziach posiadających specjalne parapsychiczne zdolności. Prawdę o tej działalności odkrywa ruch oporu QUILL, do którego należy główny bohater Gunvolt, ofiara Sumeragi. W ‘dwójce’ natomiast Gunvolt, po powstrzymaniu Sumeragi Group, musi sprostać nowemu wyzwaniu tym razem pod postacią Eden, międzynarodowej grupy mającej swojej niecne zamiary. W tym zbożnym dziele pomaga mu znany z ‘jedynki’ Copen.
 
Obie gry z serii są scrollowanymi strzelankami, które garściami czerpią z serii Mega Man. Tempo rozgrywki w produkcji Inti Creates jest jednak bardziej podkręcone, choć zarazem stopień trudności jest niższy. W pierwszej części gramy tylko Gunvoltem, który musi przebyć kilka plansz (nie licząc pierwszej i ostatniej sami decydujemy, w jakiej kolejności je przejdziemy), z kolei w sequelu pojawia się jeszcze wspomniany Copen. Bohaterowie różnią się umiejętnościami. Gunvolt dysponuje znanymi z pierwszej części umiejętnościami, jak zdolnością namierzania wrogów czy regenerowania energii (pewną nowością jest dopałka pozwalająca namierzać większą liczbę przeciwników), natomiast Copen jest o wiele zwinniejszy, posiadając na wyposażeniu jetpack (też potrafi namierzać wrogów, ale ogranicza się do jednego).
 
Striker Pack w wersji na Switcha wprowadził kilka nowych rzeczy, głównie jeśli chodzi o oprawę audio-video. Obie gry działają teraz nie w 30, ale w 60 klatkach na sekundę, poprawiono grafikę i interfejs, do zestawu dodano wszystkie wydane wcześniej dlc, a także wsparcie HD Rumble.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - Azure Striker Gunvolt: Striker Pack

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper