Mutant Mudds Deluxe

Mutant Mudds Deluxe

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 6.0
Wii U -
PS3 -
PS Vita -
3DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Renegade Kid
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
21.11.2013
Europa:
21.11.2013
Producent:
Renegade Kid
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
21.11.2013
Europa:
21.11.2013

Mutant Mudds Deluxe - opis gry

Mutant Mudds Deluxe to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana przez studio Renegade Kid. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Nintendo 3DS i Wii U. Jest on rozbudowaną o nową zawartość edycją Mutant Mudds.

Fabuła - Mutant Mudds Deluxe

Dalsza część tekstu pod wideo

Głównym bohaterem gry jest chłopak o imieniu Max, którego zabawę przy grach video przerywa pewnego dnia upadek meteorytu. Wydarzenie to zwiastuje kłopoty, ponieważ na Ziemi rozpoczyna się inwazja mutantów z kosmosu. Max, uzbrojony w pistolet na wodę oraz odrzutowy plecak, rusza stawić im odpór.

Rozgrywka - Mutant Mudds Deluxe

Mutant Mudds to na pierwszy rzut oka dość standardowy dwuwymiarowy platformer. Sterowanie jest proste i można się łatwo wdrożyć - nasz podopieczny może skakać (a wciskając odpowiedzialny za skok przycisk ponownie Max może nieco dłużej pozostać w powietrzu) oraz strzelać ze swojego pistoletu. Aby wyeliminować przeciwników, najczęściej musimy ich trafić kilka razy.

W trakcie zmagań odwiedzamy cztery światy, które składają się z pomniejszych leveli. Poszczególne plansze można przejść na trzy sposoby - pierwszy to dotarcie z punktu A do punktu B i zdobycie znajdźki (Water Sprite), drugi wymaga znalezienia wszystkich złotych diamentów (jest ich sto), a trzeci -- zarazem najbardziej wymagający -- przejścia (a najpierw znalezienia) specjalnej, trudniejszej (choć zarazem krótszej) bonusowej planszy. Co warto dodać, gra bawi się perspektywą. Wchodząc na pomarańczowe platformy spotykane tu i ówdzie Max może przeskoczyć w głąb ekranu. Na przejście planszy mamy łącznie cztery minuty.

Wspomniane diamenty pełnią także funkcję waluty. Można za nie kupować upgrade’y dla głównego bohatera. Niektóre są niezbędne jeśli chcemy dotrzeć do bonusowych poziomów.

Edycja wprowadza kilka nowości względem pierwowzoru. Jest to dwadzieścia nowych zmodyfikowanych leveli, nowe power-upy, grywalne postacie oraz pewne zmiany w balansie rozgrywki, jak większa liczba checkpointów.

Wideo - Mutant Mudds Deluxe

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper