Mutant Mudds: Super Challenge

Mutant Mudds: Super Challenge

5,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0
PS4 -
Wii U -
PS Vita 5.0
3DS 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Renegade Kid
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
17.03.2016
Europa:
17.03.2016
Producent:
Renegade Kid
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Premiery
Świat:
17.03.2016
Europa:
17.03.2016

Mutant Mudds: Super Challenge - opis gry

Mutant Mudds: Super Challenge to dwuwymiarowa platformówka wyprodukowana i wydana przez studio Renegade Kid. Tytuł ukazał się na komputerach PC oraz konsolach Nintendo 3DS, Wii U, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Super Challenge to sequel Mutant Mudds.

Fabuła - Mutant Mudds: Super Challenge

Dalsza część tekstu pod wideo

Mutant Mudds: Super Challenge to de facto kontynuacja Mutant Mudds/Mutant Mudds Deluxe. Gra ukazała się zamiast ostatecznie niewydanej części drugiej. 

Fabuła nie odgrywa jednak w produkcji Renegade Kid żadnej istotnej roli, mając charakter co najwyżej pretekstowy. Główny bohater, chłopiec o imieniu Max (znany z poprzedniej części), otrzymuje informację o miejscu uderzenia meteorytu, gdzie zaczyna pojawiać się coraz więcej mutantów. Jego zadaniem jest zdusić tę pełzającą inwazję w zarodku.

Rozgrywka - Mutant Mudds: Super Challenge

Założenia rozgrywki nie uległy zmianom względem pierwowzoru. Mutant Mudds: Super Challenge to dwuwymiarowa platformówka. Nasz podopieczny, wspomniany Max, posiada do dyspozycji odrzutowy plecak, który pozwala mu unosić się w powietrzu, oraz pistolet na wodę służący do walki z nieprzyjaciółmi. Istotnym elementem rozgrywki jest także przeskakiwanie między planami (bliski, średnim i dalekim). Możemy to zrobić w specjalnie do tego celu wyznaczonych miejscach. Zmagania nie ograniczają się jednak tylko do przejścia z punktu A do punktu B. Oprócz tego musimy także zebrać 100 klejnotów porozmieszczanych na planszy, na co mamy ograniczony czas. 

Twórcy przygotowali łącznie czterdzieści leveli - po pięć na jeden świat (cztery normalne i starcie z bossem). Wspomnieć także w tym kontekście warto o planszach bonusowych zwanych V-Land bądź G-Land. Dostęp do nich otrzymamy, jeśli przed rozpoczęciem zwykłego levelu wyposażymy głównego bohatera w odpowiedni upgrade.

Stopień trudności jest stosunkowo wysoki. Gra została zaprojektowana z myślą o doświadczonych graczach.

Wideo - Mutant Mudds: Super Challenge

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper