Gunman Clive HD Collection

Gunman Clive HD Collection

6,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS 7.0
PS4 6.7
Wii U -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Horberg Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Kolekcje
Premiery
Świat:
03.09.2015
Europa:
03.09.2015
Producent:
Horberg Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja,   Kolekcje
Premiery
Świat:
03.09.2015
Europa:
03.09.2015

Gunman Clive HD Collection - opis gry

Gunman Clive HD Collection to wydanie zbiorcze dwóch gier z serii Gunman Clive, które ukazały się pierwotnie na Nintendo 3DS. Składanka ukazała się na konsolach Wii U, Switch i PlayStation 4.

W skład kolekcji wchodzą dwie gry. Ich akcja rozgrywa się na amerykańskim Dzikim Zachodzie jakoś w XIX wieku. Fabuła w obu częściach serii odgrywa raczej rolę pretekstową. W ‘jedynce’ stawiamy czoło bandzie kryminalistów, która terroryzuje ludność i porwała córkę burmistrza. ‘Dwójkę’ cechuje już znacznie większy rozmach. Akcja rozgrywa się tuż po wydarzeniach ukazanych w pierwowzorze. Tytułowy rewolwerowiec Clive wraca do miasta, które -- jak się niespodziewanie okazuje -- zostało najechane przez bandziorów. By uporać się z nimi raz na zawsze, postanawia on dopaść ich lidera, co oznacza podróż przez wiele zakątków świata.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, oba tytuły są dwuwymiarowymi grami typu run and gun. Podobnie jak w przypadku wielu klasycznych przedstawicieli gatunku nasz podopieczny brnie przed siebie (z lewej strony w prawą), eliminując po drodze rzesze nieprzyjaciół. W drugiej części mamy do dyspozycji aż cztery grywalne postacie, które różnią się nieco umiejętnościami i wyposażeniem. Oprócz głównego bohatera, rzeczonego rewolwerowca, jest to także panna Johnson, posługujący się włócznią wódz Bob oraz kaczka. Nie wszyscy są jednak dostępni na starcie.

Rozgrywkę urozmaicają różne atrakcje. Zabawa sprowadza się nie tylko do pokonywania standardowych dwuwymiarowych plansz i biegu w prawą stronę ekranu. Od czasu do czasu ścieramy się też z bossami (np. wielkim t-rexem) albo mamy do czynienia z sekcjami czysto zręcznościowymi, w trakcie których wydarzenia śledzimy zza pleców naszej postaci.

Wideo - Gunman Clive HD Collection

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper