Musynx

Musynx

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 10.0
PS4 3.0
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PM Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
19.06.2018
Producent:
PM Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Premiery
Świat:
19.06.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Musynx (PS4)
7.0
Recenzja: Musynx (PS4)
NS PS4

Musynx - opis gry

Musynx to gra muzyczna wyprodukowana przez PM Studios i wydana przez accttil. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita i Nintendo Switch oraz na PC jakiś czas później.

Musynx nie odbiega szczególnie pod względem rozgrywki od innych gier tego samego gatunku. Najbardziej przypomina serię Guitar Hero. Na planszy znajduje się kilka linii (cztery lub sześć w zależności od naszego wyboru), po których suną nutki - z góry na dół. Nasze zadanie polega na wciśnięciu właściwego przycisku we właściwym czasie, gdy dobrną one do paska (z symbolami przycisków) znajdującego się na końcu. Ewentualnie grać też można, korzystając z ekranu dotykowego w przypadku Switcha i Vity. Podczas rozgrywki natknąć się możemy na dwa rodzaje nutek wymagających wykonania innych czynności: albo jednokrotnego wciśnięcia danego przycisku (dotknięcia ekranu), albo wielokrotnego przez określony czas (o czym informuje ‘smuga’ znajdująca się za nutką). Grać możemy na dwóch stopniach trudności, normalnym lub trudnym. Musynx, warto dodać, jest przy tym pozbawiony tutorialu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Ścieżka dźwiękowa składa się z utworów reprezentujących różne gatunki: rock, pop, muzyka elektroniczna, r’n’b, vocaloidy, brzmienia 8-bitowe itd. Nie ma tu jednak popularnych kawałków puszczanych w stacjach radiowych i telewizyjnych, co więcej, silne są tu wpływy azjatyckie. Musynx było także wspierane po premierze licznymi dlc dodającymi nowe utwory do tych udostępnionych w ‘podstawce’.

W kontekście muzyki na uwagę zasługuje patent o nazwie Sound Enhancer. Pozwala on ustalić, jaki wpływ na brzmienie muzyki będzie miała nasza forma lub jej brak. Do wyboru są cztery opcje.

Wspomnieć również warto o oprawie graficznej. Plansze bazują na najrozmaitszych motywach. Znajdziemy tu podróżne przez tunele, przestworza, 16-bitowe kawiarnie itd. itp.

Gra nie posiada trybu multiplayer.

Wideo - Musynx

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper