Just Dance 2020

Just Dance 2020

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS 7.0
STADIA -
Wii -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
05.11.2019
Europa:
05.11.2019
Polska:
05.11.2019
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
05.11.2019
Europa:
05.11.2019
Polska:
05.11.2019

Just Dance 2020 - opis gry

Just Dance 2020 to gra muzyczna wyprodukowana i wydana przez firmę Ubisoft. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i Nintendo Wii oraz platformie Google Stadia.

Pod względem rozgrywki Just Dance 2020 nie odbiega od poprzednich odsłon popularnej serii Ubisoft. Podczas zabawy musimy powtarzać ruchy postaci, która tańczy na ekranie. Im wierniej je odtworzymy, tym więcej punktów zgarniemy. Gra korzysta -- w zależności od platformy -- z kontrolerów ruchu, sensora Kinect lub kamerki. Podobnie jak w kilku poprzednich edycjach, w grze pojawia się patent umożliwiający granie także dzięki smartfonowi i stosownej darmowej aplikacji, którą należy pobrać z internetu. Aplikacja ta daje także dostęp do rozmaitych funkcji innego rodzaju, np. tych społecznościowych (nie dotyczy to wersji z Wii).

Gra oferuje różne warianty rozgrywki, zarówno te znane z poprzednich odsłon, jak i zupełnie nowe. Spośród tych nowych atrakcji warto wymienić All Stars Mode, który zaimplementowano z okazji 10. urodzin serii. W nim wcielamy się w pandę, która odwiedza dziesięć planet symbolizujących przeszłość Just Dance. Dostępny jest również Kids Mode zaprojektowany z myślą o młodszych odbiorcach. Grać może w nim maksymalnie osiem osób.

W odróżnieniu od poprzedników Just Dance 2020 posiada więcej opcji personalizacji rozgrywki. Dla przykładu gra uczy się naszych upodobań, co pozwala jej później podsuwać zawartość, która może bardziej przypaść nam do gustu. Oprócz tego zmodyfikowano też interfejs graficzny, by był przystępniejszy. 

Standardowo Just Dance 2020 zawiera czterdzieści utworów, choć zaznaczyć warto, że z grą zintegrowany jest również serwis Just Dance Unlimited dający nam dostęp do kilkuset nowych kawałków (jest on również regularnie aktualizowany).

Wideo - Just Dance 2020

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper