MotorStorm: Pacific Rift

MotorStorm: Pacific Rift

Ocena wg platformy:

PS3 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Evolution Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Samochodówka
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
28.10.2008
Europa:
07.11.2008
Polska:
07.11.2008
Producent:
Evolution Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi,   Samochodówka
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
12
Premiery
Świat:
28.10.2008
Europa:
07.11.2008
Polska:
07.11.2008

MotorStorm: Pacific Rift - opis gry

MotorStorm: Pacific Rift to gra wyścigowa wyprodukowana przez Evolution Studios i wydana przez Sony w listopadzie 2008 roku na konsolę PlayStation 3. Pacific Rift jest sequelem wydanego pótora roku wcześniej MotorStorm, który był jednym z najlepszych tytułów startowych nowego systemu Sony.

Sequel MotorStorm spod dłuta Evolution Studios jest pozycją znacznie bardziej wymagającą niż niełatwy przecież oryginał, w której liczą się nie tylko zdolności manualne gracza, lecz także perfekcyjna znajmość danej trasy. Miejscówki zostały podzielone na strefy klimatyczne. W grze dostępne są następujące trasy: Kanaloa Bay, Sugar Rush, Mudslide, Cascade Falls, Beachcomber, Colossus Canyon, Caldera Ridge, Badlands, The Edge, Paradise Beach, The Rift, Scorched, Razorback, Rain God Spires, Wildfire oraz Riptide. Szesnaście zróżnicowanych tras to satysfakcjonująca liczba, tym bardziej, że posiadają one ciekawą konstrukcję.

Specyficzny model jazdy oraz fizyka, które wielu przypadły do gustu w poprzedniej części MotorStorm, również w dwójce potęgują odczucia na torze, działają bardzo realistycznie, adekwatnie do wagi pojazdu. Garaż został rozbudowany o nowe pojazdy, dlatego teraz obok motocykli, quadów, buggy, samochodów wyścigowych, terenowych, mud pluggerów oraz ciężarówek dostępne są także Monster Trucki. Wizytówką „jedynki” z całą pewnością było błoto. Element ten został doskonale odwzorowany i miał ogromny wpływ na sam wyścig. Nie inaczej jest w „dwójce”, w której dodatkowo fantastycznie odwzorowano roślinność. W czasie trwania zawodów należy dbać o to, by nie przegrzał się silnik, co jakiś czas korzystając z kałuży czy innych zbiorników wodnych. W trybie online może bawić się maksymalnie dwunastu graczy.

Pacific Rift wygląda jeszcze lepiej niż pierwsza odsłona, ciesząc oczy wykonaniem tras, pojazdów, odwzorowaniem błota i roślinności, jak również ogromnymi terenami. Sondtrack liczy sobie tym razem aż czterdzieści sześć utworów.

Wideo - MotorStorm: Pacific Rift

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper