Onrush

Onrush

6,7
43 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.7
XONE 6.4
PC 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
05.06.2018
Europa:
05.06.2018
Polska:
05.06.2018
Producent:
Codemasters
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Wyścigi
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
05.06.2018
Europa:
05.06.2018
Polska:
05.06.2018

Recenzja redakcji

Recenzja: Onrush (PS4)
7.5
Recenzja: Onrush (PS4)
PS4
Pokaż kolejne recenzje

Onrush - opis gry

Onrush to gra wyścigowa wyprodukowana przez Codemasters (konkretnie przez byłych pracowników Evolution Studios) i wydana przez Deep Silver. Tytuł ukazał się pierwotnie na PlayStation 4 i Xbox One, a w późniejszym czasie trafił też na komputery.

Onrush to dość oryginalna arcade’owa gra wyścigowa, choć określenie ‘wyścigowa’ jest nieco umowne. Do wyboru mamy tu pojazdy podzielone na osiem kategorii, nie tylko samochody, ale też chociażby motocykle, którymi ścigamy się najrozmaitszych wertepach. Kluczowa dla naszych zmagań jest mechanika związana z boostem, który nabijamy wykonując możliwie jak najbardziej efektowne ewolucje lub obijając maszyny naszych rywali.

Produkcja Codemasters oferuje kilka wariantów rozgrywki, ale najciekawsze w nich jest to, że żaden z nich nie wymaga od nas dojechania do mety na pierwszy miejscu. W trybie Overdrive rzecz polega na nabijaniu boosta. Wygrywa ten zespół (tych jest sześć, a każda ekipa liczy po dwóch zawodników), który pierwszy osiągnie wskazany poziom. W Countdown mamy do czynienia z wyścigiem, w którym chodzi o to, by pokonywać kolejne checkpointy przed upływem czasu. Jeśli drużynie rywali to się nie uda, zyskujemy punkt. Lockdown to wariacja na temat trybu King of the Hill znanego przede wszystkim ze strzelanek, w którym nasze zadanie polega na utrzymywaniu się w wyznaczonej strefie (zmieniającej się regularnie w trakcie rywalizacji), natomiast Switch to swego rodzaju deathmatch. Każdy uczestnik zmagań otrzymuje trzy życia, a jego zadaniem jest zdemolowanie rywali. Zmagania uatrakcyjnia fakt, iż po utracie życia pojawiamy się (i przeciwnicy również) w lepszych pojazdach. Oprócz wymienionych powyżej wariantów zabawy dostępny jest również tryb treningowy pozwalający szlifować umiejętności.

Co warto dodać, twórcy przygotowali dwanaście miejscówek, gdzie możemy rywalizować. Wyścigi mogą odbywać się w różnych warunkach pogodowych w dzień lub w nocy.

Onrush był wspierany po premierze dodatkami oferującymi nowe atrakcje, np. nowe tryby.

Wideo - Onrush

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper