Mortal Kombat: Deception

Mortal Kombat: Deception

6,7
87 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.2
PS2 6.7
XBOX 7.3
GC 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Midway Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
28 godzin
Liczba graczy:
1-2
Producent:
Midway Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
28 godzin
Liczba graczy:
1-2

Mortal Kombat: Deception - opis gry

Deception to szósta odsłona serii Mortal Kombat spod dłuta nieistniejącego już Midway Games. Grę wydano na PS2, NGC i Xboksa. Istnieje też wersja na PSP o podtytule Unchained.

Po unicestwieniu przez sojusz Shang Tsunga i Quan Chi sprzymierzeńców Raidena, i powaleniu samego boga piorunów, na scenę pobojowiska wkracza smoczy król Onaga, który zamierza odzyskać swoje miejsce na tronie imperatora Outworld. Antagonista ma zamiar odnaleźć sześć części artefaktu zwanego Kamidogu będącego w stanie zniszczyć wszystkie wymiary. Pozostali przy życiu wojownicy jednoczą siły, by stawić czoła potężnemu nowemu zagrożeniu. Jest nim jednak nie tylko sam poprzedni władca Outworld, ale i wskrzeszeni przezeń dawni bohaterowie.

 

Największym novum w Mortal Kombat: Deception jest system "Combo Breaker", który umożliwia przerywanie łańcucha ciosów przeciwnika i wyprowadzenie kontry. W grze oddano do dyspozycji 26 postaci, z czego 17 znamy z poprzednich części, a 9 to zupełnie nowi zawodnicy, m.in. polujący na demony Asharah i pochodzący Królestwa Porządku Darrius i Hotaru. Powróciły znane z Deadly Alliance interaktywne areny, które w Deception oferują świeże elementy w postaci pułapek powodujących automatyczną śmierć i dostęp do unikatowych broni. Rozbudowania doczekały się będące wizytówką smoczej serii Fatality - każda z postaci posiada dwa brutalne finishery i samobójcze harakiri.

 

Oprócz standardowego trybu fabularnego, versusa i sieciowych potyczek Midway umieściło w Deception zestaw minigier i dodatkowych trybów. "Chess Kombat" to wariacja na temat szachów, a "Puzzle Kombat" oferuje zabawę wzorowaną na Super Puzzle Fighter II Turbo z postaciami w wersji super-deformed. Ze znanych już opcji powraca obszerna Krypta, w której odblokowujemy nowych wojowników i przeróżnej maści bonusy oraz przemodelowany na mieszankę bijatyki i gry przygodowej tryb "Konquest", w którym wcielamy się w ucznia Bo' Rai Cho, Shujinko.

Wideo - Mortal Kombat: Deception

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper