Naruto: Ultimate Ninja 2

Naruto: Ultimate Ninja 2

7,2
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Bijatyka
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.09.2004
Europa:
19.10.2007
Producent:
CyberConnect2
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Bijatyka
Śr. czas:
25 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.09.2004
Europa:
19.10.2007

Naruto: Ultimate Ninja 2 - opis gry

Naruto: Ultimate Ninja 2 to bijatyka wyprodukowana przez studio CyberConnect2 i wydana przez Bandai Namco na PlayStation 2. Tytuł powstał na licencji popularnej mangi/anime autorstwa Masashiego Kishimoto. Jedną z najważniejszych nowości w kontynuacji było dodanie trybu przygodowego przywodzącego na myśl japońskie RPG.

Gra wiernie bazuje na dziele Kishimoto. W sequelu do dyspozycji otrzymujemy 32 grywalne postacie oraz kilka wariantów rozgrywki. Trzonem zabawy wciąż jest mordobicie, lecz tym razem developer dodał nieco więcej atrakcji dla fanów mangi/anime.

 

Najważniejszym trybem w grze jest Ultimate Road, czyli fabuła. Historia tutaj przedstawiona skupia się na wydarzeniach z pierwszych 90 kilku odcinków anime, twórcy dodali nawet wątki obecne w fillerach. Tryb fabularny nie składa się tylko z pojedynków, pomiędzy którymi możemy obejrzeć cut-scenki. Oprócz walk mamy również eksplorację świata. Twórcy przygotowali cztery lokacje, które wypełniono NPC-ami odgrywającymi mniej lub bardziej istotną rolę. Aby ruszyć do przodu, czasami musimy z nimi pogadać. Bitka też nie wygląda tak samo, bowiem teraz może się zdarzyć, iż gra postawi przed nami jakiś wymóg do spełnienia. Nie musi to być tylko pozbawienie oponenta energii. Przy innych okazjach należy przeczekać do końca czasu, albo wygrać gdy przeciwnik dysponuje czymś, co daje mu przewagę. Starcia toczą się jeden na jednego, lecz od czasu do czasu możemy liczyć na pomoc postaci dających wsparcie poprzez podsunięcie użytecznych przedmiotów (np. shurikenów) lub zwojów.

 

Drugim wariantem rozgrywki jest VS. Duel. Tu akurat mamy do czynienia z mordobiciem bez żadnej filozofii. Na początek otrzymujemy siedemnaście postaci, resztę należy odblokować w Ultimate Road. System walki jest prosty do ogarnięcia i efektowny. Zawodnicy posiadają wachlarz podstawowych umiejętności oraz tzw. jutsu, specjalne techniki, które można odpalić po uzupełnieniu chakry (wskaźnik informujący o jej ilości znajduje się pod energią).

 

Poza tym jest jeszcze tryb treningowy, w którym możemy szlifować umiejętności, oraz Tanzaku Market, gdzie za zdobytą kasę nabywamy figurki, utwory muzyczne, materiały video, karty i inne dobra.

Wideo - Naruto: Ultimate Ninja 2

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper