Monster Hunter Freedom Unite

Monster Hunter Freedom Unite

8,5
38 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 8.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Capcom Production Studio 1
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
250 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.03.2008
Europa:
26.06.2009
Polska:
27.11.2009
Producent:
Capcom Production Studio 1
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Śr. czas:
250 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.03.2008
Europa:
26.06.2009
Polska:
27.11.2009

Monster Hunter Freedom Unite - opis gry

Monster Hunter Freedom Unite to gra action-RPG wyprodukowana i wydana przez Capcom na PlayStation Portable. Unite to rozbudowana wersja Monster Hunter Freedom Unite, które również ukazało się na przenośnym sprzęcie Sony.

Monster Hunter generalnie nie posiada założeń fabularnych. Wcielamy się tu po prostu w łowcę, którego zadaniem jest wspinać się po szczeblach kariery. Do celu dochodzimy polując na rozmaite wymyślne gadziny, choć początkowo angażujemy się w raczej w questy polegające na zbieraniu przedmiotów lub zabijaniu mniejszych stworzeń.

Dalsza część tekstu pod wideo

Questy podzielono na kilka rodzajów. Mamy tu te od szefa wioski, te z gildii, zadania polegające na poszukiwaniu skarbów oraz misje, które otrzymujemy w szkole (Training School). Niektóre z nich powstały z myślą o jednym graczu (potwory są w nich słabsze), pozostałe wymagają pomocy innych w multiplayerze. Nowością w wersji Unite są Epic Hunting Quest, które polegają na ubiciu kilku potworów jeden po drugim. Łącznie gra oferuje ponad 400 questów przekładających się na setki godzin zabawy.

W grze mamy do dyspozycji wiele rodzajów ekwipunku - właściwie zarządzanie nim jest kluczem do sukcesu. Samych broni jest dziesięć typów (do tego dochodzą tarcze i zbroje), przy czym każdy oręż posiada jakieś swoje wady i zalety. Są tu dostępne miecze (duże, małe), łuki, lance, kusze, młoty i kilka innych narzędzi służących do polowań. Oczywiście względem drugiej odsłony MHF dorzucono nowych przeciwników, a niektórzy znani z podstawowej wersji posiadają nowe zdolności.

Największą nowością w Unite jest pojawienie się Felyne, małych dwunożnych kotopodobnych pomocników. Mogą oni odwrócić uwagę potwora, uleczyć naszego podopiecznego a nawet zadawać obrażenia. Felyne da się rozwijać wykonując kolejne zadania. Gracze mogą się nawet nimi wymieniać korzystać z funkcji Wi-Fi konsoli.

Wideo - Monster Hunter Freedom Unite

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper