Mashed: Drive to Survive

Mashed: Drive to Survive

7,0
9 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 7.8
XBOX 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Supersonic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.06.2004
Europa:
18.06.2004
Producent:
Supersonic
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
18.06.2004
Europa:
18.06.2004

Mashed: Drive to Survive - opis gry

Mashed: Drive to Survive to gra wyścigowa w konwencji arcade’owej wyprodukowana przez brytyjskie studio Supersonic Software i wydana przez Empire Interactive. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2 i Xbox oraz PC.

Mashed to zręcznościowe wyścigi, które przypominają trochę popularną serię Micro Machines od Codemasters. Podobnie jak tam, widok podczas rywalizacji jest podobny - obserwujemy ją z kamery zawieszonej nad torem, choć dodać również warto, że kamera przybliża i oddala się w zależności od tego, co się dzieje na ekranie. Produkcja Supersonic Software oferuje różne wyzwania - są to nie tylko wyścigi, gdzie musimy po prostu dojechać do mety na pierwszej pozycji, ale także rozgrywki w stylu deathmatchów, podczas których musimy wyeliminować pozostałych rywali czy survival, kiedy wszyscy są przeciwko nam. Tory ulokowano w różnych miejscach - począwszy od autostrad, poprzez góry, a skończywszy na ruinach fabryk. Jest ich kilkanaście. Z kolei w przypadku samochodów, jakimi przychodzi nam kierować, mamy do czynienia z fikcyjnymi modelami (różnią się one parametrami). Co warto dodać, nie są one jakoś szczególnie wytrzymałe i rozpadają się po kilku atakach. Twórcy udostępnili w sumie dziewięć broni i dopałek takich plamy oleju czy miny. W pewnych sytuacjach można też przeprowadzić atak z powietrza.

Dalsza część tekstu pod wideo

Główną atrakcją gry jest multiplayer. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie na podzielonym ekranie. W przypadku wersji na PS2 istnieje możliwość, aby dwie osoby korzystały z jednego pada. Jedna osoba używała d-pada i lewej gałki, a druga przycisków ‘geometrycznych’ i prawej gałki.

Wideo - Mashed: Drive to Survive

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper