Madden NFL 20

Madden NFL 20

7,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 7.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
02.08.2019
Europa:
02.08.2019
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
02.08.2019
Europa:
02.08.2019

Madden NFL 20 - opis gry

Madden NFL 20 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez studio EA Tiburon i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Produkcja EA Tiburon to kolejna odsłona bardzo popularnej w Stanach Zjednoczonych serii sportowej traktującej o futbolu amerykańskim (liczącej sobie dobrze ponad dwadzieścia odsłon). Gra oferuje szereg mniejszych lub większych nowości względem poprzedniej części cyklu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Najważniejszą atrakcja gry jest spersonalizowany tryb kariery zwany tutaj Face of the Franchise: QB1. Przywodzi on na myśl podobne tryby z innych produkcji spod szyldu EA Sports. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnego zawodnika, rozgrywającego, którym rozpoczniemy marsz na szczyty ligi NFL. Najpierw jednak zaczniemy skromnie - na poziomie uczelnianym (dziesięć tego typu drużyn posiada licencję), wybierając szkołę, dla której będziemy grać. Jeśli będzie nam dobrze szło, podczas draftu zostaniemy wybrani do ekipy grającej w NFL. Warto wspomnieć przy tym, że tryb Face of the Franchise nie jest liniowy, a podejmowane przez nas decyzje rzutują na to, jak rozwijać się będzie narracja.

Oprócz tego gra doczekała się także innych zmian. Wspomnieć warto np. o balansie. W Madden NFL 20 jest większa różnica pomiędzy zawodnikami o wyższych parametrach a tymi przeciętnymi. Nie da się więc tak łatwo zastąpić gwiazdy zwykłym rzemieślnikiem. Poza tym na uwagę zasługują też statusy zawodników w rodzaju Superstar i Superstar X Factor. Ten drugi jest najwyżej w hierarchii i dysponuje specjalnymi cechami mogącymi w trakcie meczu przechylić szalę na korzyść jednej z drużyn. 

W grze nie brakuje też rzecz jasna popularnego trybu Ultimate Team, w którym budujemy własną drużynę futbolową i rywalizujemy z innymi graczami. Nowością są udostępniane codziennie misje/wyzwania. 

Co warto też na marginesie dodać, podczas rozgrywki mamy możliwość wyboru stylu rozgrywki: bardziej realistycznego (symulacja) lub arcade’owego. 

Wideo - Madden NFL 20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper