MLB The Show 20

MLB The Show 20

9,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.03.2020
Europa:
17.03.2020
Producent:
SCE San Diego Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.03.2020
Europa:
17.03.2020

Recenzja redakcji

MLB The Show 20 - recenzja gry. Efektowny Home Run!
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

9.0
MLB The Show 20 - recenzja gry. Efektowny Home Run!
PS4

MLB The Show 20 - opis gry

MLB The Show 20 to gra sportowa traktująca o bejsbolu wyprodukowana przez Sony Interactive Entertainment (oddział w San Diego). Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 4. 

Produkcja Sony Interactive Entertainment San Diego to już piętnasta odsłona cenionej serii MLB The Show. Gra może się oczywiście pochwalić licencją Major League Baseball, dzięki czemu pojawiają się w niej zawodnicy i drużyny występujące na prawdziwych stadionach.

Edycja na 2020 rok, podobnie jak wcześniejsze części, wprowadza szereg mniejszych i większych nowości usprawniających formułę (choć zaznaczyć warto, że nie tak dużo jak poprzednia odsłona). Oprócz poprawionej oprawy graficznej, co jest najbardziej oczywistą zmianą, gra wprowadza możliwość tworzenia własnych lig/zawodów, a także dołączania do tych organizowanych przez innych graczy, co sprawia, że teoretycznie liczba turniejów, do jakich możemy przystąpić, jest nieograniczona. Inne znaczące novum (ma to miejsce po raz pierwszy w kilkunastoletniej historii cyklu) to także licencja na niższe ligi Minor League Baseball, co oznacza, że tamtejsi zawodnicy występują pod prawdziwymi nazwiskami, a przy odwzorowywaniu wizerunków starano się trzymać realiów. Na uwagę zasługują również zmiany w interfejsie, obecne np. przy odbijaniu piłki.

W przypadku trybów powraca wprowadzony w MLB The Show 19 March to October. Zasadniczo rzecz biorąc, możemy w nim rozegrać cały sezon i spróbować zdobyć mistrzostwo. Rzecz nie sprowadza się jednak do rozgrywania całych meczów, ale różnych momentów, w trakcie których musimy wyprowadzić naszą drużynę na prostą. Wyzwania z kolei mogą być różne. Dobra postawa wpływa na morale całego zespołu, a to przekłada się z kolei na większe szanse przy kolejnych meczach.

Zupełnie nowy tryb Showdown dostępny w ramach Diamond Dynasty. Zabawa polega w nim na doborze gwiazd do składu, a następnie zaliczaniu najrozmaitszych wyzwań. 

Wideo - MLB The Show 20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper