Rugby 20

Rugby 20

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 5.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EKO Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.01.2020
Europa:
23.01.2020
Producent:
EKO Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.01.2020
Europa:
23.01.2020

Rugby 20 - opis gry

Rugby 20 to gra sportowa traktująca o rugby wyprodukowana przez EKO Software i wydana przez Bigben Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja EKO Software/Bigben Interactive to kolejna odsłona cyklu poświęconego rugby. Wzorem innych serii sportowych gra wprowadza szereg mniejszych i większych usprawnień względem poprzedników, a także dodaje zupełnie nowe atrakcje i rozwiązania. Jeśli chodzi o te ostatnie, warto wspomnieć chociażby o rozbudowanych opcjach w dziedzinie taktyki i strategicznego planowania, które w założeniach mają odwzorować złożoność współczesnego rugby. Inne nowości to między innymi poprawione animacje i oprawa graficzna, w tym ulepszone modele zawodników.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rugby 20 oferuje kilka wariantów rozgrywki. Mamy tu więc do wyboru szybki mecz bez zbędnej otoczki, tryb wieloosobowy dla maksymalnie dwóch graczy (umożliwiający granie z drugą osobą zarówno lokalnie, jak i przez sieć), możliwość rozegrania sezonu ligowego, tutorial pozwalający zapoznać się z zasadami, a także najważniejszy w tym zestawie Solo Mode. Pod względem założeń przypomina on Ultimate Team z FIFA 20. Tak jak i tam, także i tu naszym zadaniem jest kolekcjonowanie kart z zawodnikami, za pomocą których rozwijamy naszą drużynę. Na początku mamy dostęp tylko do dwóch słabszych lig, lecz wraz z postępami gromadzimy punkty doświadczenia i pieniądze pozwalające -- kolejno -- odblokowywać dostęp do bardziej prestiżowych zawodów oraz nabywać paczki kart.

Gra posiada częściową licencję. Znajdziemy w niej np. rozgrywki takie jak: Top 14, Pro D2, Gallagher Premiership czy Pro 14. Warto też wspomnieć, że część czołowych reprezentacji narodowych ma licencję (jak Walia, Irlandia i Szkocja), część natomiast (Anglia, Republika Południowej Afryki, Nowa Zelandia) posiada fikcyjne składy.

Wideo - Rugby 20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper