Rugby 20

Rugby 20

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 5.0
XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EKO Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.01.2020
Europa:
23.01.2020
Producent:
EKO Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.01.2020
Europa:
23.01.2020

Rugby 20 - opis gry

Rugby 20 to gra sportowa traktująca o rugby wyprodukowana przez EKO Software i wydana przez Bigben Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Produkcja EKO Software/Bigben Interactive to kolejna odsłona cyklu poświęconego rugby. Wzorem innych serii sportowych gra wprowadza szereg mniejszych i większych usprawnień względem poprzedników, a także dodaje zupełnie nowe atrakcje i rozwiązania. Jeśli chodzi o te ostatnie, warto wspomnieć chociażby o rozbudowanych opcjach w dziedzinie taktyki i strategicznego planowania, które w założeniach mają odwzorować złożoność współczesnego rugby. Inne nowości to między innymi poprawione animacje i oprawa graficzna, w tym ulepszone modele zawodników.

Rugby 20 oferuje kilka wariantów rozgrywki. Mamy tu więc do wyboru szybki mecz bez zbędnej otoczki, tryb wieloosobowy dla maksymalnie dwóch graczy (umożliwiający granie z drugą osobą zarówno lokalnie, jak i przez sieć), możliwość rozegrania sezonu ligowego, tutorial pozwalający zapoznać się z zasadami, a także najważniejszy w tym zestawie Solo Mode. Pod względem założeń przypomina on Ultimate Team z FIFA 20. Tak jak i tam, także i tu naszym zadaniem jest kolekcjonowanie kart z zawodnikami, za pomocą których rozwijamy naszą drużynę. Na początku mamy dostęp tylko do dwóch słabszych lig, lecz wraz z postępami gromadzimy punkty doświadczenia i pieniądze pozwalające -- kolejno -- odblokowywać dostęp do bardziej prestiżowych zawodów oraz nabywać paczki kart.

Gra posiada częściową licencję. Znajdziemy w niej np. rozgrywki takie jak: Top 14, Pro D2, Gallagher Premiership czy Pro 14. Warto też wspomnieć, że część czołowych reprezentacji narodowych ma licencję (jak Walia, Irlandia i Szkocja), część natomiast (Anglia, Republika Południowej Afryki, Nowa Zelandia) posiada fikcyjne składy.

Wideo - Rugby 20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper