NHL 20

NHL 20

7,7
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.7
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Vancouver
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
13.09.2019
Europa:
13.09.2019
Polska:
13.09.2019
Producent:
EA Vancouver
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-12
Premiery
Świat:
13.09.2019
Europa:
13.09.2019
Polska:
13.09.2019

Recenzja redakcji

NHL 20 - recenzja gry. Hokejowy zawrót głowy
8.0
NHL 20 - recenzja gry. Hokejowy zawrót głowy
PS4 XONE

NHL 20 - opis gry

NHL 20 to gra sportowa traktująca o hokeju na lodzie wyprodukowana przez EA Vancouver i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Najnowsza część serii EA Sports wprowadza szereg nowości, zarówno jeśli chodzi o samą rozgrywkę, jak i szeroko pojętą prezentację oraz zawartość. Nowy względem poprzedniej edycji jest silnik odpowiedzialny za strzały. Po pierwsze, w grze pojawiły się charakterystyczne strzały odzwierciedlające technikę prawdziwych gwiazd NHL; do edycji na 2020 roku dodano ich łącznie ponad czterdzieści. Po drugie, efektowne strzały jest teraz wykonać łatwiej, co jest zmianą w stosunku do poprzednika, gdzie z tego typu zagraniami miały problem nawet legendy hokeja, chyba że dostały idealne podanie. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Poprawiona została też oprawa graficzna. Co więcej, dodano nowe ujęcia i komentarz, a dzięki udoskonalonym animacjom rozgrywka sprawia wrażenie bardziej płynnej, dynamicznej, a przede wszystkim realistycznej.

Jeśli chodzi o zawartość, nowy jest tryb Squad Battles (dostępny w ramach Hockey Ultimate Team), który pozwala mierzyć się z drużynami skomponowanymi przez sportowców i artystów. Nowy jest też tryb Elimination inspirowany grami battle royale. Maksymalnie osiemdziesiąt jeden osób może wziąć udział w turnieju, z którego eliminowani są przegrani. Dostępne są dwa warianty: Ones (1 vs. 1 vs. 1) oraz Threes (trzech na trzech). 

Oprócz tego dostępny jest Franchise Mode, znany z poprzednich edycji wariant rozgrywki, w którym nasze zadanie polega na zarządzaniu całą drużyną. Nowością jest w nim m.in. możliwość zatrudnienia (bądź zwolnienia) ośmiu trenerów, z których każdy ma inną filozofię działania (co z kolei przekłada się na rozwój drużyny). 

Twórcy zobowiązali się również udostępniać po premierze wyzwania dla graczy.

Wideo - NHL 20

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper