Madden NFL 19

Madden NFL 19

7,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS4 7.0
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
10.08.2018
Europa:
10.08.2018
Polska:
10.08.2018
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
10.08.2018
Europa:
10.08.2018
Polska:
10.08.2018

Madden NFL 19 - opis gry

Madden NFL 19 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez EA Tiburon i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Madden NFL 19 to kolejna odsłona popularnej (zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych) serii sportowej traktującej o futbolu amerykańskim. Jest też druga część działająca na silniku Frostbite. Względem poprzednich odsłon nowa edycja doczekała się oczywiście szeregu usprawnień i nowości uatrakcyjniających formułę. Oprócz poprawionej oprawy graficznej i animacji (w tym również detekcji kolizji) jest to między innymi większa kontrola nad zawodnikami. Nowy Madden oferuje nowe zagrania, takie jak chociażby Push the Pile, czyli możliwość przepchnięcia obrońców (zamiast ich omijania), czy One Cut pozwalający łatwiej omijać rywali na pełnej szybkości. Twórcy wprowadzili nawet interaktywne celebracje/cieszynki, które możemy sobie włączyć według własnego uznania po zdobyciu punktów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja EA Tiburon oferuje mniej więcej ten sam zestaw trybów co poprzednio, choć tu i ówdzie developer postarał się o nowości i modyfikacje. Mamy tu więc tryb kariery, który daje nam możliwość pokierowania całą drużyną lub jednym zawodnikiem (od skromnych początków jego kariery aż do najwyższego poziomu), czy Madden Ultimate Team, w którym budujemy własną drużynę, kolekcjonując karty z zawodnikami - zarówno tymi współczesnymi, jak i legendami sportu (jedną z nowości w tym drugim jest nowy, uproszczony system rozwoju, w którym wykorzystano nową wirtualną walutę). Zmodyfikowany system rozwoju zaimplementowano także w trybie Franchise, w którym możemy wejść w buty menedżera/trenera drużyny. Zawodnicy otrzymują w nim doświadczenie (za mecze, treningi itd.), a w efekcie także specjalne punkty pozwalające usprawniać umiejętności. Przy czym warto wspomnieć, że każdy gracz posiada parametry (zwane archetypami), które pozwalają łatwo ocenić ich wady i zalety. Nowością jest również możliwość tworzenia klas do draftu z młodymi zawodnikami, a następnie dzielenia się nimi przez internet.

Wideo - Madden NFL 19

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper