Madden NFL 18

Madden NFL 18

9,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 10.0
XONE 9.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Symulacja
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
25.08.2017
Europa:
25.08.2017
Producent:
EA Tiburon
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Symulacja
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
25.08.2017
Europa:
25.08.2017

Madden NFL 18 - opis gry

Madden NFL 18 to gra sportowa traktująca o futbolu amerykańskim wyprodukowana przez EA Tiburon i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się tylko na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Madden NFL 18 wprowadza do formuły kilka znaczących nowości. Przede wszystkim jest to tryb fabularny o nazwie Longshot zrobiony na modłę tych z innych gier sportowych Electronic Arts. Snuta przez EA Tiburon opowieść pozwala nam wejść w buty Devina Wade’a, początkującego futbolistę z niewielkiej teksaskiej mieściny. W trakcie trwania Longshot śledzimy oczywiście jego karierę począwszy od meczów w szkole średniej, przez college, a skończywszy na lidze NFL. Po drodze mamy możliwość podejmowania decyzji, które rzutują na bieg narracji i na to, jak na Wade’a patrzą inni. W pewnym momencie możemy dla przykładu zadecydować, czy główny bohater ma pomóc swojemu przyjacielowi ryzykując starcie z trenerem, czy wspinać się po kolejnych szczeblach sportowej hierarchii jego kosztem? W przerwach między kolejnymi scenami rozgrywamy też oczywiście mecze.

Poza trybem fabularnym wraca oczywiście Madden Ultimate Team, w którym budujemy naszą drużynę kolekcjonując karty z zawodnikami. Karty można zdobyć w samej grze lub kupić je za prawdziwe pieniądze.

Druga dość znacząca nowość to możliwość rozgrywania drużynowych potyczek przez sieć. W trakcie takich rozgrywek jedna osoba pełni funkcję kapitana ofensywy, druga kapitana defensywy, z kolei trzecia przejmuje rolę trenera.

Jeszcze inne novum to zmiana silnika. Madden NFL 18 napędzany jest tym razem przez Frostbite (po raz pierwszy w historii cyklu). Rezultatem tych zmian jest np. poprawiona oprawa graficzna.

Wideo - Madden NFL 18

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych