John Madden Football '93

John Madden Football '93

9,0
2 oceny

Ocena wg platformy:

SNES 8.0
SMD -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
01.01.1992
Europa:
01.01.1992
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Premiery
Świat:
01.01.1992
Europa:
01.01.1992

John Madden Football '93 - opis gry

John Madden Football '93 (w Japonii wydane jako Pro Football '93) to gra sportowa wyprodukowana przez EA Studios oraz EA Canada we współpracy z Looking Glass Technologies (później przemianowane na Looking Glass Studios) i wydane przez Electronic Arts 1 stycznia 1992 zarówno w USA jak i Europie na Sega Genesis oraz 21 listopada 1992 w USA i w 1993 w Europie na Super Nintendo Entertainment System (SNES).

Produkcja jest piątą odsłoną serii gier sportowych traktujących o dyscyplinie sportowej jaką jest rugby (amerykański football), nie zmieniając przy tym założeń poprzednich odsłon. Gracz zatem wybiera jedną z 28 drużyn  i na określonych w sporcie zasadach mierzy się z inną drużyną. Poza trybem sezonowym istnieje także możliwość zagrania w m. in. playoff z ewentualną wariantem, gdzie ma się do czynienia z 8 najlepszymi drużynami czy tryb "nagłej śmierci". W tym momencie rozwoju serii twórcy nie mieli licencji do tego, by wykorzystać imiona zawodników.

Względem poprzednika zdecydowane się na pomniejsze usprawnienia w mechanice rozgrywki (wprowadzenie zasady "No-Huddle Offense"), warstwie graficznej oraz animacjach wśród których mamy zarówno poprawione (np. biegnących zawodników) czy dodane (rzut monetą, specjalne ruchy).

Wersja na Sega Genesis została wzbogacona o zdigitalizowany komentarz John'a Maddena oraz narzędzia do zapisania statystyk gracza.

Wideo - John Madden Football '93

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych