Don Bradman Cricket 14

Don Bradman Cricket 14

4,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC -
PS3 4.5
X360 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Big Ant Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2014
Europa:
11.04.2014
Producent:
Big Ant Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.04.2014
Europa:
11.04.2014

Don Bradman Cricket 14 - opis gry

Don Bradman Cricket 14 to gra sportowa traktująca o krykiecie wyprodukowana przez australijskie Big Ant Studios i wydana przez Tru Blu Entertainment na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 3, PlayStation, Xbox 360 i Xbox One.

Produkcja Big Ant Studios oferuje szereg trybów dość standardowych jak na grę sportową. Fani krykieta znajdują tu możliwość rozegrania kariery (zaczynamy jako 16-letni zawodnik i przed sobą mamy dwadzieścia lat grania), pojedynczych meczów na własnych ustawieniach oraz multiplayer (także sieciowy). Tytuł posiada również rozbudowane opcje pozwalające zmieniać/modyfikować rozmaite rzeczy - składy drużyn, statystyki zawodników, założenia turniejów itd.

Jeśli chodzi o czysty gameplay, twórcy wprowadzili szereg usprawnień mających sprawić, że rozgrywane mecze staną się bardziej realistyczne i ekscytujące. Przede wszystkim wspomnieć o warto o bardziej intuicyjnym sterowaniu, lepszej fizyce piłki i o większej kontroli nad wydarzeniami mającymi miejsce na boisku. Jest nawet możliwość odwołania się od decyzji sędziego, jeśli te uznamy z krzywdzące. Do tego dochodzą też tryby treningowe pozwalają nam ogarnąć niektóre ze wspomnianych powyżej rozwiązań i tym samym lepiej wdrożyć się w meandra rozgrywki.

W grze dostępnych jest aż 79 drużyn (reprezentacji narodowych, drużyn lokalnych i historycznych), przy czym większość nie jest na licencji, dlatego wspomniane opcje edycji tego i owego bardzo się przydają. Wszystkich boisk jest łącznie jedenaście, dwa prawdziwe, dziewięć fikcyjnych.

Gra otrzymywała w momencie premiery pozytywne noty. Niektórzy recenzenci nazywali ją najlepszym krykietem dostępnym na rynku. Co warto dodać, wersja na PC wymaga posiadania pada.

Wideo - Don Bradman Cricket 14

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper