Mad Dog McCree

Mad Dog McCree

5,6
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS3 4.6
Wii 5.3
3DS 7.0
Mobile -
SMD -
ARC 10.0
3DO -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Leisure
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   PS Move
Premiery
Świat:
22.01.2013
Europa:
23.01.2013
Producent:
Digital Leisure
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   PS Move
Premiery
Świat:
22.01.2013
Europa:
23.01.2013

Mad Dog McCree - opis gry

Mad Dog McCree to strzelanina wyprodukowana przez firmę American Laser Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na początku lat 90. na automatach, komputerach, konsolach Sega Mega-CD i 3DO, a po latach jego nowa wersja na kolejne sprzęty: urządzenia przenośne, Wii, 3DS, PlayStation 3.

Fabuła - Mad Dog McCree

Akcja gry rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby wcielając się w rolę “nieznajomego”. Główny bohater dociera do bliżej nieokreślonego miasteczka, gdzie odnajduje poszukiwacza, który niespodziewanie prosi go o pomoc. Jak się okazuje, gang dowodzony przez niejakiego “Szalonego Psa” McCree porwał córkę burmistrza i uwięził miejscowego szeryfa. Na nasze barki spada zadanie wyjaśnienia całej tej sytuacji, tym bardziej że “nieznajomy” wplątuje się w porachunki między lokalną społecznością i bandytami, gdy zabija dwóch zakapiorów wysłanych, by wyeliminować poszukiwacza.

Rozgrywka - Mad Dog McCree

Produkcja American Laser Games to strzelanina przywodząca na myśl gry w rodzaju Operation Wolf, czyli tzw. “celowniczek”. Korzystając z kontrolera lub light guna eliminujemy pojawiających się na ekranie oprychów, przy czym warto zaznaczyć, że w Mad Dog McCree mamy do czynienia z trójwymiarowymi modelami postaci, tylko z prawdziwymi aktorami. Rzeczą istotną jest to, by nie ostrzeliwać przypadkowych, niewinnych ludzi, co kończy się utratą życia. Od czasu do czasu bierzemy także udział w pojedynkach rewolwerowych.

Współczesne wersje gry wprowadzają trochę nowego. Na PS3 jest to dla przykładu nowy system punktacji i sieciowe rankingi, a także tryb multiplayer dla czterech osób. Co warto dodać, na PS3 i Wii możemy korzystać z kontrolerów ruchowych.  

Wideo - Mad Dog McCree

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper