Mad Dog 2: The Lost Gold

Mad Dog 2: The Lost Gold

4,8
9 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 4.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Digital Leisure
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   PS Move
Premiery
Świat:
15.04.2013
Europa:
15.04.2013
Producent:
Digital Leisure
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   PS Move
Premiery
Świat:
15.04.2013
Europa:
15.04.2013

Mad Dog 2: The Lost Gold - opis gry

Mad Dog 2: The Lost Gold to sequel Mad Dog McCree - shootera na szynach w konwencji filmu live-action wydanego na PlayStation 3 i wykorzystującego kontroler ruchu PlayStation Move. Za produkcję gry odpowiada studio Digital Leisure.

The Lost Gold pierwotnie ukazało się w 1992 roku. Podobnie jak część pierwsza, gra wyróżnia się tym, że zrealizowano ją w konwencji live-action, a całość przypomina stary amerykański western. Tytuł doczekał się kilku usprawnień w tym rozdzielczości w 720p, dostosowanego do obsługi PS Move interfejsu, sieciowego rankingu graczy, nowych trybów gry i obsługi trofeów.

Scenariusz tym razem skupia się na poszukiwaniu skarbu, który rzekomo został ukryty w jednej z jaskiń położonych w górskim paśmie. Akcja gry ponownie przenosi nas na Dziki Zachód, a gracze muszą stawić czoła oprychom, którzy tak jak główny bohater chcą położyć swoje brudne łapska na cennym znalezisku i nie cofną się przed niczym dążąc do upragnionego celu.


Jedną z nowości w stosunku do poprzedniej odsłony jest fakt, że do celu prowadzą aż trzy drogi, dzięki czemu gra jest w pewnym sensie nieliniowa. Rozgrywka w dalszym jednak ciągu skupia się na strzelaniu do pojawiających się na ekranie celów, a jedynym elementem, nad którym gracz ma kontrolę jest celownik.

Wideo - Mad Dog 2: The Lost Gold

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper