MX 2002 featuring Ricky Carmichael

MX 2002 featuring Ricky Carmichael

6,0
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0
XBOX 6.0
GBA -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pacific Coast Power & Light
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.07.2001
Europa:
14.09.2001
Producent:
Pacific Coast Power & Light
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
03.07.2001
Europa:
14.09.2001

MX 2002 featuring Ricky Carmichael - opis gry

MX 2002 featuring Ricky Carmichael to gra wyścigowa traktująca o motocrossie wyprodukowana przez Pacific Coast Power & Light i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na PlayStation 2, Xboxie oraz Game Boy Advance.

W grze otrzymujemy do dyspozycji trzy warianty rozgrywki: Exhibition (zwykłe wyścigi na odblokowanych torach), Freestyle (wykręcanie trików) oraz Career (kariera). Ponadto dostępny jest też multiplayer dla dwóch osób. Do wyboru mamy różne istniejące w rzeczywistości modele motocyklów oraz sprzęt, w który możemy przyodziać naszego podopiecznego (ma to jednak wyłącznie wpływ na jego wygląd).

Tryb kariery, wbrew temu czego można by się spodziewać, nie jest zwykłą serią wyścigów. Zamiast tego otrzymujemy kalendarz, na którym zaznaczone są czekające na nas wyzwania. A te mogą być różne - raz rzecz może polegać na wygraniu trzech wyścigów (te odbywają się z udziałem sześciu zawodników), innym razem na wykręceniu stosownej liczby punktów albo wykręceniu konkretnej ewolucji (np. obrotu o 720 stopni; łącznie twórcy przygotowali blisko trzydzieści sztuczek). Zawody odbywają się na przystosowanych do danej konkurencji obiektach (trasach lub arenach). W sumie wszystkich jest ponad dwadzieścia. Dzięki zwycięstwom odblokowujemy dodatkową zawartość, np. nowe motocykle i filmiki przedstawiające popisy prawdziwych zawodników.

Patentem, na który warto w grze zwrócić uwagę, jest sprzęgło, które kontrolujemy za pomocą jednego przycisku. Bez tego nie mamy co liczyć na sukcesy. Sprzęgła musimy używać niezależnie od tego, na jaką skrzynię biegów się zdecydujemy.

Wideo - MX 2002 featuring Ricky Carmichael

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych