MX World Tour

MX World Tour

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.5
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Impulse Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.04.2005
Europa:
09.09.2005
Producent:
Impulse Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.04.2005
Europa:
09.09.2005

MX World Tour - opis gry

MX World Tour to gra wyścigowa traktująca o motocrossie wyprodukowana przez studio Impulse Games i wydana w Europie przez Play-It. Tytuł ukazał się na PlayStation 2 i Xboxie (w Europie ukazała się oficjalnie tylko ta pierwsza wersja).

Produkcja Impulse Games traktuje, z grubsza rzecz ujmując, o wyścigach motocrossowych (czyli mówiąc w skrócie rozgrywających się pod gołym niebem) oraz supercrossowych (rozgrywających się na stadionach). Grze swojego wizerunku i głosu użyczyła Jamie Little, popularna dziennikarka amerykańskich stacji zajmująca się sportami motorowymi.

MX World Tour cechuje raczej dość arcade’owy model jazdy. Podczas wyścigów, podobnie jak chociażby w klasycznym Excitebike od Nintendo, ważne jest tempo i sprawność w pokonywaniu przeszkód (wzniesień) umieszczonych na torach. Gdy podjeżdżamy do wzniesienia, należy wychylić gałkę do tyłu, co pozwoli sprawniej i szybciej pokonać przeszkodę. Na uwagę zasługuje grawitacja, a zwłaszcza jej deficyty - nasz zawodnik może tu skakać naprawdę wysoko.

W MX World Tour znajdziemy kilka wariantów rozgrywki. Ten najważniejszy to kariera, w której bierzemy udział w różnych zawodach. Startując w wyścigach ciułamy punkty (w rywalizacji bierze udział, łącznie z nami, dwunastu zawodników), a jeśli uzbieramy ich wystarczająco dużo wówczas odblokowujemy dostęp do tych bardziej wymagających. Startujemy w wielu zakątkach świata, jak Stambuł, Acapulco, Tokyo czy Rzym, a do wyścigów motocross i supercross dochodzi też SuperMoto, gdzie nawierzchnia torów pokryta jest i błotem, i asfaltem. Wraz z postępami rośnie nie tylko nasza pozycja, ale też osiągi motocyklu.

Oprócz kariery możemy rozegrać także zwykły pojedynczy wyścig i pościgać się ze znajomymi w multiplayerze (do czterech osób jednocześnie).

Wideo - MX World Tour

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych